لوله و اتصالات آسیا قیمت لوله و اتصالات آسیا

اگر در کار تاسیسات ساختمان هستید , باید بدانید که لوله و اتصالات ساختمانی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند . همیشه سعی بر این داشته باشید که به جای توجه به قیمت محصول به کیفیت و برند ان توجه داشته باشید . زیرا لوله و اتصالات ساختمانی بسیار ضروری و مهم هستند که اگر دارای کیفیت درستی نباشد جان و مال ادمی را تهدید می کند . شرکت اسیا یکی از این کارخانجات معتبری است که در طی سال ها فعالیت خود را در زمینه تولید لوله و اتصالات ساختمانی از جنس پلی پروپیلن اغاز کرده است .

خرید لوله و اتصالات آسیا

تا به حال به این فکر کرده اید که چرا کارخانجات معتبر به تولید لوله و اتصالات از جنس پلی پروپیلن می پردازند , زیرا پلی پروپیلن داراری عایق های جریان الکتریکی و حرارت هستند که باعث می شود تا این تاسیسات ساختار فیزیکی و شیمیایی پایدار و محکمی داشته باشند . لوله و اتصالات اسیا به طوری ساخته شده است که در برابر دمایی تا 90 درجه سانتی گراد مقاوم هستند و هم چنین در برابر عبور جریان های نمکی , اسیدی , بازی و حلال های آلی مقاومت بالایی از خود نشان می دهند و در ساختار و شکل این لوله و اتصالات هیچ گونه تغییری رخ نمی دهد به همین دلیل این محصول اسیا بسیار منحصر به فرد می باشد . محصولات این برند که از جنس پلی پروپیلن ساخته شده است شامل زانوی مغزی , زانو های تبدیلی , بست و بوشن , زانوی قائم , زانوی 45درجه , سه راهی ها و تبدیل ها می باشد که فشار های بسیار قوی را متحمل می شوند  .  مزایای لوله و اتصالات اسیا را می توان به شرح زیر دسته بندی کرد :

  • مقاومت لوله و اتصالات اسیا در برابر زنگ زدگی و ساییدگی
  • قابلیت انعطاف پذیری بالای لوله و اتصالات اسیا
  • مقاومت لوله و اتصالات اسیا در برابر شکنندگی

از این محصولات منحصر به فرد پلی پروپیلن اسیا می توان در صنعت تخلیه شیمیایی , انتقال اب گرم و سرد , لوله کشی اب شرب , سیستم های فاضلابی , زهکشی شیمیایی استفاده گسترده ای کرد بدون اینکه اسیبی به محیط زیست بزند و یا خطری را برای ادمی تهدید کند . این محصول را می توانید با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب مطابق با نیاز خود از نمایندگی های موجود در بازار تهیه کنید .

قیمت لوله و اتصالات آسیا

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *