لیست قیمت اتصالات جوشی بنکن

لیست قیمت اتصالات جوشی بنکن

اتصالات جوشی روشی است که برای اتصال لوله ها و فلزات به یکدیگر اسفتاده می شود.اتصال لوله ها باید مقاوم باشد،  به طوریکه که تحمل فشار وزن لوله ها را داشته باشد.به همین دلیل برای اتصال لوله ها به یکدیگر از اتصالات جوشی استفاده می کنند که به واسطه دستگاه های جوش تولید می شوند.

اتصالات جوشی امروزه به عنوان روشی پر کاربرد در صنایع لوله سازی شناخته می شود.با پیشرفت صنعت لوله سازی، اتصالات جوشی نیز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه های جوش به واسطه برقی که تغذیه می کنند، قادراند حرارت بالایی را تولید کنند که به واسطه حرارت به وجود امده عمل جوشکاری ار انجام می دهند.این کار اغلب زمان بر و انرژی زیادی مصرف می کند و همچنین تماس مستقیم با ان برای انسان مضر می باشد.

اتصالات جوشی در انواع مختلفی ماننده اتصالات جوشی فولادی تقسیم می شود.اتصالات جوشی فولادی یکی از انواع اتصالات جوشی هستند که دارای توانایی فروانی در برابر فشار می باشند و در صنعت اب، گاز،هوا، بخار و…کاربرد فروانی دارند.

خرید اتصالات جوشی بنکن

اتصالت جوشی از به انواع زیر دسته بندی می شود:

سه راه مساوی جوشی، سه راه تبدیل جوشی، تبدیل جوشی هم مرکز، کپ جوشی، تبدیل جوشی غیر هم مرکز، زانو جوشی 45 درجه ، زانو جوشی 90 درجه

اتصالات جوشی بنکن در دو نوع اتصالات درزدار و اتصالات بدون درز یا مانسیمان ساخته می شود.  اتصالات جوشی بنکن از بهترین انواع اتصالات می باشد که در خطوط لوله کشی گاز، منازل، و شرکت های صنعتی نفت، گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد.

بنکن نام برندی معروف می باشد که در حوزه اتصالات دارای فعالیت می باشد و این برند پیشتر در کشور ژاپن تولید می شد که به علت هزینه های گزاف ارسال و تولید واردات محصولات این کارخانه قطع شد و با توجه به نیاز مبرم به این محصول بازرگانان تصمیم به وارد کردن این محصول از مبدا کشورهای دیگر گرفتند.

از انواع تولیدی اتصالات جوشی در سایزهای مختلف می توان به اتصالات بنکن در سایزهای 1/2 اینچ، 3/4 اینچ مانیسمان، اتصالات 1 اینچ رده 40 بنکن، اتصالات 1 1/2 1 1/4 و 2 اینچ جوشی بنکن تا سایز 8 اینچ که مناسب اتصالات مانسیمان صنعتی سایز بزرگ هستند اشاره کرد.

ویژگی های اتصالات مانیسمان بنکن به نسب سایر اتصالات موجود در بازار :

  • مقاومت ساختاری سیستم لوله کشی به جهت ایجاد ساختار فلزی یکپارچه
  • اتصالات محکم و قوی
  • وزن پایین سیستم به جهت تولید شده در رده ضخامتی پایین
  • مقرون به صرفه بودن اتصالات
  • نیاز به سرویس دوره ای بسیار کمتر

اتصالات رده 40 می بایست در کنار لوله های مانیسمان رده 40 و اتصالات رده STD به لوله های مانیسمان رده STD متصل شود. و نمی توان اتصالات مانیسمان بنکن را همراه لوله های سیاه درزدار استفاده کرد. به علت اینکه اتصالات درزدار در معرض هم پاشیدگی قرار دارند.

اتصالات جوشی بنکن از انواع اتصالات فولادی می باشد که در سایزهای 1/2 الی 24 اینچ تولید و عرضه می گردند.

اتصالات بنکن رده 40 جهت اتصالات لوله های فلزی به هم و هم چنین به سایر اتصالات استفاده می شود و نحوه اتصالات آن به لوله های فلزی به صورت جوشی می باشد.

قیمت اتصالات جوشی بنکن

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *