لیست قیمت محصولات جدید رهانه

محصولات جدید رهانه

شرکت رهانه اولین تولید کننده شیر اطمینان رهانه در کشور می باشد که دارای گوهینامه استاندارد و با تولید شیر آلات ساختمانی گواهینامه IDO 9002 را دریافت کرده است.

شیر رهانه در انواع مختلف طراحی و تولید می شود که به آن ها در قسمت پایین اشاره می نماییم.

شیر اطمینان رهانه، شیر بشکه رهانه، شیر لباسشویی رهانه، شیر پیسوار رهانه، شیر تک ضرب رهانه، شیر تخلیه رهانه، شیر خودکار رهانه، شیر توپی رهانه، شیر حوضی رهانه، شیر فلوتر رهانه، شیر پکیجی رهانه

شیرآلاترهانه با متریال های مختلفی همچون برنج تولید می شوند که از کیفیت بالایی برخورد دار هستند.

تولیدات ابتکاری شرکت رهانه

.شیر اطمینان تمام برنجی، شیر اطمینان بدنه پلاستیکی، شیر تک ضرب با روکش پلاستیکی، شیر فلوتر با روکش پلاستیکی، شیر خودکار طرح یورک با روکش پلاستیکی، شیر یک طرفه غیر گازی با روکش پلاستیکی، شیر خودکار یک طرفه تمام پلاستیکی طرح یورک جهت لوله های PPR3، رابط تمام پلاستیکی لوله های PPR3، شیر های توپی لوله های PPR3.

شیر اطمینان رهانه، شیر بشکه و لباتسشویی رهانه، شیر پیسوار فیلترئار رهانه، شیر پیسوار رهانه، شیر تک ضرب رهانه، شیر تخلیه رهانه، شیر خودکار رهانه، شیر توپی رهانه، شیر لباسشویی رهانه، شیر حوضی رهانه، شیر فلوتر رهانه، شیر حیاطی رهانه، شیر صافی رهانه و … از دیگر تولیدات شرکت رهانه می باشند.

لیست قیمت جدید رهانه

شرکت رهانه را می توان از معتبرترین تولید کنندگان داخلی در تولید شیرآلات برنجی دانست، این شرکت با تولیدات با کیفیت در رقابت با محصولات مشابه خارجی پرداخته و خود را در میان تولید کنندگان داخلی شناخته شده اعلام کرده است.

به طور قاطع می گوییم که محصولات رهانه به راحتی جایگزین نمونه های خارجی می شوند و همین ویژگی سبب گردید که از خروج ارز به خارج ایران جلوگیری شود.

بی شک کیفیت در محصول یعنی جذب اعتماد مشتری و جذب اعتماد مشتری یعنی فروش بالا در بازار.

امروزه با پیشرفت دنیای تکنولوژی و سروکار داشتن همگان با دنیای اینترنت شرکت رهانه محصولات خود را به صورت انلاین برای راحتی حال متقاضیان نیز به فروش می رساند. کافیست برای ثبت سفارشات خود با مسولان فروش  شرکت رهانه از طریق سایت و یا شماره های موجود در سایت در ارتباط باشید و لیست قیمت محصولات جدید رهانه را درآن مشاهده کنید.

همچنین نمایندگی های رهانه در شهرهای مختلف همهخروزه در خدمت شما عزیزان برای فروش حضوری هستند و شما را با صبوری راهنمایی می کنند.

محصولات جدید رهانه
محصولات جدید رهانه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.