لیست قیمت نوارتفلون دناصورتی نوارتفلون زرددنا

لیست قیمت فروش نوار تفلون دنا آبی زرد صورتی خمیری 
کارخانه نوار تفلون دنا Dena Teflon Tape PTFE یک شرکت تولید کننده نوار تفلون ایرانی و عرضه در بازار لوله و اتصالات تهران و ایران با کیفیت بسیار رقابتی می باشد. شرکت نوار تفلون دنا با دستگاه های تولیدی نوار چسب تفلون چند مدل نوار آب بندی با رنگ های متفاوت به مرکز پخش عمده لوله و اتصالات ارائده می دهد. وزن نوار تفلون های دنا با رنگ های مختلف تفاوت آنها در کیفیتشان محسوب می گردد. از مشهورترین و بهترین نوارهای آب بندی ایرانی می توان به نوار تفلون آسیا طلایی گلد، نوار تفلون تهران بنفش و سبز، نوار تفلون پارس، نوارتفلون سیتکو قرمز سبز نارنجی و … اشاره نمود.
نوار تفلون دنا در رنگ زرد سبز آبی و صورتی خمیری تولید و ارائه می گردد که مدل صورتی خمیری کیفیت بیشتری نسبت به دیگر رنگ ها داشته و همچنین وزن آن نیز بیشتر از سایر رنگهای تفلون دنا است. همچنین شرکت تولیدی پخش تفلون دنا یک مدل نوار تفلون عریض پهن هم همچون نوار تفلون پهن دی آن نیز در بازار عرضه می نماید که برای مصارف آب بندی صنعتی کاربرد دارد. مشخصات فنی و وزن نوار تفلون دنا در هر رنگی را در ادامه بررسی می نماییم. جهت اطلاع از لیست قیمت نوار تفلون دنا و خرید انواع نوار تفلون می توانید با کارشناسان فروش امینکو، بزرگترین فروشگاه اینترنتی مرکز فروش لوله و اتصالات ایران تماس حاصل فرمایید:
02155695580
02155695581
02155695582
تلفکس:
02155695584
شماره تلگرام:
09357591616
وزن نوار تفلون صورتی خمیری دنا 
نوار تفلون خمیری صورتی دنا با کیفیت ترین مدل در میان دیگر رنگ های تولیدی این کارخانه است که با Grade: L ، ضخامت 0.075 میکرون، پهنای 12 میلی متر و متراژ 10 متر عرضه می گردد و وزن آن 4.5 گرم است . از این نوار آب بندی می توان برای آب بندی انواع لوله گالوانیزه آبکاری گرم و سرد استفاده نمود از جمله کارخانه های تولیدی لوله گالوانیزه ایرانی نیز می توان به لوله گالوانیزه ساوه، لوله گالوانیزه سپنتا و لوله گالوانیزه درپاد اشاره نمود. لوله های گالوانیزه معمولا همچون نیپل لوله دو سر رزوه هستند و در انواع پروژه های ساختمانی لوله کشی آب می توان از نوار تفلون خمیری برای آب بندی این لوله ها در هر سایزی استفاده نمود. جهت دریافت قیمت لوله گالوانیزه در هر شاخه با کارشناسان فروش شرکت امینکوارتباط برقرار نمایید. نوار تفلون خمیری دنا در بسته های 12 عددی کارتن کوچک و در کارتن بزرگ 600 عددی به بورس پخش عمده نوار تفلون و لوله و اتصالات عرضه می گردد.
قیمت فروش نوارتفلون دنا
هرچند جایگزین نوار تفلون پلی تترافلوتورواتیلن P.T.F.E می توان از تفلون مایع هایی نظیر تفلون مایع شایان، تفلون مایع فورس، تفلون مایع سیم ایتالیا، تفلون مایع tos ، تفلون مایع پارس هومن، تفلون مایع loxeal ، تفلون مایع آدالوک Adalock و … استفاده نمود اما هنوز هم نوار چسب های آب بندی در لوله کشی بسیار پر مصرف و کاربردی هستند.
خریدقیمت نوارتفلون دناتفلون
نوار تفلون دنا آبی 
از دیگر رنگ نوار تفلون دنا که توسط شرکت شیمی تفلون دنا تولید شده و بسیار هم پر فروش می باشد نوار تفلون آبی دنا Seal Tape Blue Teflon می باشد. دنا تفلون دارای استاندارد ملی ایران که نشانه مرغوبیت کالا نیز هست می باشد و جهت آب بندی انواع اتصالات توپی برزیل می توان به کار گرفت. مهره ماسوره گالوانیزه از انواع اتصالات دنده ای آبکاری گرم است که توسط شرکتهای چینی، مک mech ، توپی برزیلی tupy و جورج فیشر، اتصالات گالوانیزه سیتکو و …. تولید شده و برای آب بندی آن می توانیم از تفلون آبی دنا استفاده کنیم.

نماینده فروش نوارتفلون دنا

هرچند سایز بزرگ انواع مهره ماسوره گالوانیزه را با نوار تفلون عریض دنا آب بندی می نمایند. دنا آبی نیز در کارتن های 600 عددی و با ضخامت 0.075 میلی متر و پهنای 1.2 سانتی متر و متراژ 10 متر تولید می شود . وزن نوار تفلون دنا آبی نیز 3.5 گرم است.
نوار تفلون زرد دنا 
همانطور که در محصولات دیگر تفلون مایع یا انواع نوار تفلون به توضیح محصولاتی که می توان با این تفلون ها آب بندی نمود پرداختیم انواع شیر پیسوار برنجی یا دیگر لوله و اتصالات فلزی فولادی را نیز می توان با این تفلون ها آب بندی نمود. برای آب بندی شیر پیسوار رهانه می توانید آن را در دست چپ گرفته و تفلون زرد دنا را نیز از زیر دنده های شیر پیسوار به دور رزوه های آن بپیچید. این پیچیدن نوار تفلون باید در جهت بسته شدن شیر روی اتصالات دیگر انجام بگیرد. به میزانی نوار تفلون را بپیچید تا رزوه های شیرآلات که قصد آب بندی آنها را دارید به سختی دیده شوند و سپس آن را زیر سینک و روی لوله یا اتصال ببندید.
نوارتفلون خمیری صورتی دنا
نوار تفلون سبز دنا 
نوار تفلون سبز دنا نیز همچون مدل صورتی خمیری آن یک نوار آب بندی سنگین بوده و 4.5 گرم هر حلقه نوار تفلون می باشد جهت اطلاع از قیمت پخش عمده نوار تفلون دنا خمیری با کارشناسان فروش عمده لوله و اتصالات امینکو تماس حاصل فرمایید. ضخامت نوار تفلون سبز 0.075 میلی متر، پهنای نوار تفلون سبز 12 میلی متر و متراژ این نوار تفلون نیز 10 متر است.
نوار تفلون عریض پهن صنعتی دنا 25 متری 

نوارتفلون قرمزدنا

در لوازم و تجهیزات موتورخانه شوفاژ و همچنین برای آب بندی انواع لوازم آتش نشانی و شیرآلات فلکه کشویی و سوزنی و به طور کلی در تمام لوله کشی های صنعتی از نوار تفلون عریض دنا زرد می توانید استفاده نمایید. کارتن های این نوار تفلون صنعتی 300 عددی بوده و کارتن کوچک آن نیز 5 حلقه نوار تفلون پهن دنا دارد.
نوارتفلون سبزدنا
ضخامت نوار تفلون عریض دنا 0.075 میکرون بوده و پهنای آن 20 میلی متر است یعنی 0.8 میلی متر از نوار تفلون های کوچک معمولی بیشتر است همچنین متراژ این نوار تفلون 25 متری و 50 متری است. برای انواع اتصالات جوشی همچون اتصالات گازی آریا یا اتصالات جوشی ایران اتصال نمی توان از نوار تفلون آب بندی استفاده نمود اما در برخی مواقع که سردنده های جوشی رزوه دار را می خواهید به شیرآلات متصل کنید یک سر سر دنده را به انواع لوله مانیسمان زده 40 با دستگاه جوش جوشکاری کرده و سر دیگر رزوه دار آن را نوار تفلون می پیچیم گفتنی است که انواع شیرگازی حقیقی نگین امین و شیرگازی آذر سارا را می توان به لوله گازی سپاهان که در لوله کشی گاز خانگی به صورت توکار و رو کار مصرف دارد با نوار صنعتی دنا آب بندی نمود. جهت اطلاع از انواع قیمت لوله گازی و قیمت لوله مانیسمان رده 40 با کارشناسان مجموعه امینکو در ارتباط باشید.
:Incoming search terms
  • آدرس کارخانه نوار تفلون دنا
  • لیست قیمت نوار تفلون دنا
  • مشخصات تفلون دنا گردید L
  • نوار تفلون خمیری دنا
[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *