مغزی شیر مخلوط شیبا

مغزی شیر مخلوط شیبا

در این مقاله می خواهیم در یک نگاه کلی به اهمیت مغزی و کاربرد آن بپردازیم پس اگر به دنبال اطلاعاتی هستید تا یک برند معتبر را انتخاب کنید تا پایان با ما همراه باشید.

مغزی قطعه ی کوچک مکانیکی است که برای کلیه شیرهای مخلو به هدف کنترل جریان سیال و جلوگیری از به هدر رفتن آب استفاده می شود

عملکرد مغزی به این صورت است که  با چرخش به سمت چپ و راست گرما و سرمای آب را تنظیم می کند و میزان فشار آب را کنترل می نماید که در شیرآلات کلاسیک قدیمی کاربرد دارد.

با توجه به عملکرد مهم مغزی شیر مخلوط حال باید به کیفیت آن توجه شود، کیفیت محصول از یک مجموعه ی کاربلد و متخصص به عمل می آید.

شیبا از برندهای معتبری است که در این مسیر تمام تلاش خود را نموده تا بهترین مغزی را به سوی بازار شیرآلات روانه کند.

شرکت شیبا مغزی شیر مخلوط را با متریال برنج تولید می نماید که وزن سنگینی دارد.

ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که چرا وزن سنگین یک خصوصیت است!؟ چون هرچه مغزی نسنگین تر باشد مغزی از کیفیت بالاتری برخوردار است و عکمس این موضوع نیز وجود دارد به این صورت که سبکی مغزی بی کیفیتی آن را نشان می دهد.

خواص برنج

  • مقاوم در برابر ضدخوردگی
  • مقاوم در برابر پوسیدگی و فرسودگی
  • مقاوم در برابر چکش خواری
  • مقاوم در برابر رطوبت و سختی آبهای سنگین
  • مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالا
  • ضد ضربه
  • ضد میکروب

همچنین برنج در برابر رسوبات مقاوم است که همین موضوع باعث می شود مغزی دچار رسوب نشود و کارایی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

مغزی شیر مخلوط شیبا
مغزی شیر مخلوط شیبا

مغزی شیر مخلوط  شیبا باعث می شود تا شیر به راحتی بدون هیچ گونه فشاری باز و بسته شود و از نشتی دادن و چکه کردن سیالات به صورت قابل ملاحظه ای جلوگیری به عمل آورد.

در تولید مغزی شیر مخلوط شیبا از درصد سرب کمی استفاده می شود تا از لحاظ بهداشت و سلامتی مشکلی ایجاد نشود چرا که سرب به مرور زمان خورده می شود و ذراتش در آب سلامتی انسان را به خطر می اندازند.ر ف

همچنین سرب حالتی شکننده به مغری می دهد..

قیمت مغزی شیر مخلوط شیا با توجه به کیفیتش بسیار مناسب است که می توانید از فروشندگان شیرآلات و نمایندگی های شیبا آن را تهیه نمایید.

از اینکه تا پایان با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.