مغزی شیر مخلوط مروارید

مغزی شیر مخلوط مروارید

تولیدی صنعتی مروارید به عنوان یکی از تولید کنندگان در زمینه ساخت شیرآلات بهداشتی و قطعات وابسته به آن در حال فعالیت می باشد. که توانسته است در این سالیان با افزایش کیفیت هر روز بر رضایت مصرف کنندگان خود بیفزاید. مهمترین پشتوانه مجموعه تولیدی صنعتی مروارید برخورداری از نیروی کار متخصص و تلاش شبانه روزی مدیران این مجموعه می باشد که توانسته است به خوبی چرخ ماشین آلات این فن را به حرکت در آورد و محصولی با کیفیت را به بازار عرضه نماید.

مغزی شیر مخلوط مروارید

مغزی شیر مخلوط قطعه ای مکانیکی برای کنترل جریان سیال در شیرآلات است که با چرخش به سمت چپ یا راست باعث قطع و وصل آن می شود. معمولاٌ با توجه به وجود رطوبت و رسوبات در شیرآلات برای ساخت مغزی شیر از آلیاژ برنج استفاده می کنند تا در مقابل نم و سختی آب مقاومت داشته باشد. از طرفی دیگر استفاده از مغزی های استاندارد همچون مغزی شیرمخلوط مروارید می تواند موجب سهولت در باز و بسته کردن شیر عمر طولانی مغزی و چکه نکردن آب شود.

مغزی شیر مخلوط مروارید با استفاده از آلیاژ تمام برنج با سرب زیر 5.2 درصد تولید شده است که علاوه بر افزایش کیفیت در این محصول از خطرات زیانبار وجود سرب  برای سلامتی انسان جلوگیری می نماید زیرا سرب پس از مدتی دچار خوردگی شده و علاوه بر آن از نظر بهداشتی نیز زیانهایی را در پی خواهد داشت.همینطور قطعات لاستیکی به کار رفته در مغزی های شیر این مجموعه نظیر بیرینگ و اورینگ ها از مواد درجه یک NBR می باشد که نسبت به روغن و گریس و مواد نفتی و تغییرات شدید دما مقاوم هستند. از مغزی شیر مخلوط برای شیرظرفشویی، شیر دستشویی، شیر روشویی، شیر حمام و به عنوان مغزی مغزی در داخل شیرآلاتی که کاربردهای مشابه موارد ذکر شده را دارند استفاده می شود.

از ویژگیهای مغزی شیر مخلوط مروارید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قابل نصب در کلیه شیرهای کلاسیک اعم از پایه بلند یا پایه کوتاه بدون نیاز به استفاده از نوار تفلون جهت آب بندی.

قیمت مغزی شیر مخلوط شانه چیان

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *