نمایندگی شیر آلات سپاهان نماینده فروش شیر آلات سپاهان

نمایندگی شیر آلات سپاهان

تولیدات سپاهان یکی از برند های معروف و معتبر می باشد که سال های متوالی است شیر آلات خود را با کیفیت قابل قبول به بازار عرضه می نماید ، این موضوع را می توان موقع خرید با تحقیقاتی که انجام می دهیم نیز به دست آوریم .

شیر آلات اهرمی سپاهان به صورت تخصصی توسط کارکنان مجرب این شرکت با طرح ها و مدل های مختلف ساخته شده اند که کیفیت فوق العاده ای دارند .

یکی از بهترین و با کیفیت ترین تولیدات سپاهان شیرآلات اهرمی شکل می باشد ، این اهرم به روی بدنه شیرآلات قرار می گیرد که با بالا و پایین کردن آن می توان فشار آبب را تنظیم و جرییان آب را کنترل نمود .

در شیرآلات اهرمی سپاهان به جای واشر از یک کارتریج  استفاده می نمایند ، که با این کار آب بندی توسط شیر آلات انجام می گیرد و همین موضوع سبب می شود تا در مصرفه آب نیز صرفه جویی شود .

شیر آلات سپاهان طبق استاندارد هایی که برای تولیدات خود در نظر گرفته اند ، ساخته می شوند ، این شیر آلات هیچوقت دچار زنگ زدگی نمی شوند ، رسوب گذاری و خوردگی ندارند و ظاهر خود را حفظ می نمایند ، برای تمیز کردن این شیر آلات کافی است از آب و سرکه استفادع کنید تا براق شوند ، از شوینده های اسیدی بزای تمیز کردن شر آلات استفاده نکنید .

شیر آلات سپاهان که به صورت اهرمی می باشند ، شامل شیر ظرفشویی ، شیر روشویی ، شیر حمام ، شیر توالت می شود .

این شیر آلات به خاطر اهرمی بودن و راحت باز و بسته شدن بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند و در مکانهای عمومی نیز از آن ها بسیار استفاده می شود .

شی رآلات سپاهان به صورت ست هم به فروش می رسند که این ست نمای بسیار زیبایی به سرویس بهداشتی و خانه می نماید .

شیر آلات سپاهان از آلیاژ برنج تولید می شوند که با رنگ مخصوص و ضخامت بالا آبکاری می شوند ، شیر آلات سپاهان دارای آب کاری 25 میکرونی بوده و روکش آن هم استیل می باشد که عمر بسیار طولانی دارد و خریدار می تواند با کمک کارشناسان مربوطه خرید خود را انجام دهد .

از انواع روکش هایی که برای شیر آلات استفاده می شود می توان به برنج ، برنز ، مس و استیل اشاره کرد که استیل ببیشترین فروش را دارد و اگر استیل استایلنس اصل باشد خیلی دیر لکه می زند و راحت تر تمیز می شوده .

نمایندگی شیرآلات سپاهان در اکثر نقاط کشور شعبه دارند که می توانید با مراجعه به نمایندگی و انجام توضیحات توسط کارشناسان خرید خود را انجام دهید ، شیر آلات سپاهان مستحکم بوده و کیفیت بالایی دارند و برای خریدارا برگه گارانتی را در نظر گرفته اند که مشتری می تواند هنگام خرید این برگ را تحویل بگیرد و پیش خود نگه داری کند .

نمایندگی شیرآلات سپاهان آماده ارائه خدمات به لوله کشان و  خربداران می باشند .

نمایندگی شیر آلات سپاهان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.