نمایندگی شیر رادیاتور گرما

نمایندگی شیر رادیاتور گرما

به دلیل بالا بودن کیفیت محصولات ایران گرما که سرآمد آن شیر رادیاتور و شیر زانو رادیاتور شوفاژ می باشد توانسته است این شرکت پس از گذشت بیش از 30 سال به صورت متداوم محصولات تولیدی خود را در تمامی استانهای ایران عرضه نماید و علاوه بر آن به کشورهای همسایه نیز صادر نماید. دارا بودن نشان استاندارد از سازمان استاندارد ایران و کیفیت بالا و همینطور قیمت رقابتی محصولات تولیدی ایران گرما باعث شده است که نمایندگی های فعال این شرکت در اکثر شهرهای ایران فعال باشد و فروشگاه های معتبر فروش محصولات گرمایشی به فروش شیر رادیاتور و شیر زانو تولیدی شرکت ایران گرما مبادرت نمایند.

خرید شیر رادیاتور گرما

شیر رادیاتور از جمله تجهیزات کنترل کننده دمای محیط در سیستم های حرارتی و  به وسیله ای که برای بستن و باز کردن جریان آب استفاده می گردد می گویند. گرمای رادیاتور طبق آب گرم وارد شده به داخل رادیاتورهاست که قابلیت تنظیم درجه گرما را دارد . رادیاتورها ی شوفاژ با ورود آب گرم و خروج آب گرم تنظیم گرمای شوفاژ را انجام می دهد و شیر پایین رادیاتور برای تنظیم خروج آب رادیاتور می باشد . شیر رادیاتو محصولی است که حرارت را از طریق جابه جایی طبیعی ( 75 الی 80 درصد ) و تابش ( 20الی 25درصد ) به هوای اتاق منتقل می کند .سر راه ورود آب گرم رادیاتور شیر مخصوصی به نام شیر رادیاتور نصب می گردد که وظیفه قطع جریان و یا کنترل مقدا جریان آب در رادیاتور هارا به عهده دارد.

مراحل نصب شیر رادیاتور به این صورت می باشد که قبل از نصب شیر رادیاتور ابتدا بخش ماسوره دار آن را جدا نموده و ماسوره را نصب می نماییم. پس از بستن تفلن یا کنف به کمک آلن یا آچار فرانسه سر شیر را محکم می نماییم. قسمت داخلی عمدتاٌ به صورت صحیح انجام پذیرد چون در صورتیکه در آینده نیاز به تعمیر یا تعویض باشد ممکن است مشکل ساز شود. پس از نصب ماسوره بدنه شیر رادیاتور را که به لوله وصل شده بدون استفاده از تفلون به ماسوره متصل کرده و به کمک آچار فرانسه به اندازه کافی سفت می کنیم. سفت کردن بیش از حد ممکن است باعث ترک برداشتن شیر شود. هنگام نصب بهتر است از آچار فرانسه دهانه باز استفاده کنیم چرا که ممکن است آچار لوله آسیب ببیند.

خرید شیر رادیاتور گرما

[تعداد: 7    میانگین: 3.9/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *