نمایندگی شیر یکطرفه یورک

شیر یکطرفه یورک

یورک از بهترین تولیدکنندگان خارجی می باشد که شیرآلات خود را با مرغوبترین مواد اولیه و با بهترین دستگاه ها تولید کرده است، در تولید شیرآلات یورک استفاده از استانداردهای بین المللی یک اصل بوده که سبب گردیده در این راستا گواهینامه های متعددی به علت کیفیت بالا از مؤسسات معتبر دریافت کند.

شیرآلات یورک به سراسر دنیا صادر می گردند که یکی از این کشورها، ایران می باشد، وارد کردن شیرآلات در ایران سالیان زیادی است که صورت می گیرد چرا که در بازار به علت سطح کیفیتی بالا طرفداران زیادی دارند و توانسته اند خود را به شیرآلاتی محبوب با ماندگاری بالا تبدیل کنند.

فروش شیر آلات وارداتی در ایران باید به گونه ای صورت بگیرد که راحت در اختیار هموطنان عزیزمان قرار داده شوند به همین منظور یورک در سراسر ایران نمایندگی های فعال دارد که با صبر و حوصله آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به مشتریان می باشند.

همچنین شماره هایی در سایت داخلی یورک درج گردیده که در صورت نیاز می توانید با واحد فروش و نمایندگی شیر یکطرفه یورک ارتباط برقرار کنید و از خدمات ارزنده ی آنان کمال استفاده را ببرید.

شیر یکطرفه یورک که به شیر جک ولو و شیر خودکار نیز معروف می باشد فقط اجازه عبور سیال از یک سمت را می دهد و از جهت مخالف مسیر آنان را بسته و برگشتشان را غیر ممکن می سازد.

این عملیات فقط از سمت فشار سیال و به صورت خودکار صورت می گیرد و هیچ کنترل کننده و اپراتوری در خارج از بدنه آن را هدایت نمی کند به همین دلیل نام شیر خودکار برای آن برگزیده شده است.

شیر یکطرفه یورک در مدلهای مختلف و سایزهای مختلف تولید می شود که عبارت هستند از:

  • شیر یکطرفه یورک دریچه ای
  • شیر یکطرفه یورک ویفری
  • شیر یکطرفه یورک سوپاپی
  • شیر یکطرفه یورک فنردار
  • و سایزهای 2/1 اینچ، 4/3 اینچ، 1 اینچ، 2 اینچ، 3 اینچ، 4 اینچ و…

عضوهای اصلی شیر یکطرفه یورک شامل: بدنه، دیسک یا مجرابند که مسیر سیال را باز و بسته می کند، سیت رینگ، فنر اسپرینگ می شود که بر روی تمام خطوط پایپینگ برای جلوگیری از صدمات محتلف به کار برده می شود.

شیر یکطرفه یورک
شیر یکطرفه یورک

 

ویژگیهای شیر یکطرفه یورک

در حالتهای مختلف افقی و عمودی نصب می شود، در فشارهای کم کارایی خوبی دارد، تعمیر و نگهداری آن آسان است، با توجه به مدلهای مختلف برای تمامی صنایع کاربرد دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.