نوار تفلون آسیا طلایی نمایندگی نوار تفلون آسیا طلایی

نوار تفلون آسیا طلایی

شرکت نوار تفلون آسیا طلایی محصولات خود را در رنگ بندی و بسته بندی های مختلف طراحی و تولید کرده و به بازار عرضه می کند. نوار تفلون اسیا طلایی از کیفیت مطلوب و استاندارد های لازم برخوردار می باشد. همچنین در برابر جذب آب و اسیدها مقاومت خوبی داشته و عایق حرارتی مناسبی می باشند.

خرید نوار تفلون آسیا طلایی

انواع نوار تفلون آسیا

انواع نوار تفلون آسیا در آب بندی لوله کشی ساختمان کاربرد فراوانی دارد مخصوصا در آب بندی اتصالات برنجی نظیر روپیچ توپی برنجی که بیرون دنده است مورد استفاده قرار می گیرد.

  • نوار تفلون آسیا کویر وزن این نوار تفلون معادل 3 گرم می باشد که حدود 0.5 گرم سنگین تر از نوارتفلون آسیا طلایی می باشد.

  • نوار تفلون آسیا طلایی وزن آن حدود 2.5 گرم می باشد.

انواع نوار تفلون آسیا در آب بندی لوله کشی ساختمان کاربرد فراوانی دارد مخصوصا در آب بندی اتصالات برنجی نظیر روپیچ توپی برنجی که بیرون دنده است مورد استفاده قرار می گیرد.

نوار تفلن آب بندی برای اتصالات گاز باید ضخیم تر از اتصالات آب باشند که که این موضوع توسط استانداردها و گواهینامه های بین المللی تعیین می گردد. کارخانه نوار تفلن آسیا طلایی که برای لوله کشی انتقال آب رسانی تولید و استفاده می شود اغلب سفید است . برای مطابقت با خطوط رنگی کدگذاری شده استفاده می شود. این کدهای رنگی توسط بین بنتلی در دهه 1970 برای نوار آب بندی معرفی شد.

فروش نوار تفلون آسیا طلایی

موارد کاربرد نوار تفلن  آسیا طلایی در آب بندی اتصالات در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد به همین جهت عمدتا به عنوان نوار آب بندی شناخته می شود.

نوار تفلن آسیا طلایی  بدون این که رزوه را سخت و سفت نماید لا به لای رزوه را مهر و موم و پر کرده تا از عبور آب جلوگیری کند و اکثرا در سیستم های حرارت مرکزی شوفاژ و موتورخانه و تجهیزات فشرده سازی هوا و در سیستم های آب تحت فشار استفاده می شود.

نمایندگی نوار تفلون آسیا طلایی

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *