نوار تفلون دنا کارخانه ، کارخانه نوار تفلون دنا

نوار تفلون دنا کارخانه

شرکت های زیادی در داخل کشور فعالیت خود را ر تولید محصول شیمایی نوار تفلون شروع کرده اند ، اما از این شرکت ها با سابقه ترین و قدیمی ترین شرکت تولیدی در نوار تفلون شرکت دنا می باشد ،  این شرکت با داشتن نیروهای کار بلد و زبده و هم چنین داشتن جدید ترین ماشین آلات روز دنیا و کسب تجربه و ارتقای دانش فنی بهترین نوع نوار تفلون را در داخل کشور تولید کرده است .

کار خانه دنا یکی از تولید کنندگان برتر در زمینه ی نوار تفلون می باشد که توانسته است نوار تفلون دنا را در رنگ و اندازه های مختلفی با توجه به نیاز های کاربر طراحی و تولید نماید .

گروه صنعتی دنا در سال 1379 فعالیت خو را شروع نموده اند و در حال حاضر یکی از برند های معتبر در تولید نوار تفلون می باشد .

بررسی نوار تفلون دنا :

نوار تفلون دنا با استفده از مواد اولیه درجه یک تولید می شوند ، مرغوب ترین مواد در تولید نوار تفلون دنا پودری سفید رنگ  می باشد که پلی تترافلوئوراتیلن نام دارد ، این پودر با فرمول [nCF2  ] – [CF2] تهیه می شود .  نوار تفلون دنا با ضخامت کم 75% میلی متر تولید شده و دارای عرض 12 میلی متر و طول 10 متر می باشد .

کارایی نوار تفلون دنا :

هنگام لوله کشی اتصالات نیاز به آب بندی دارند که این آب بندی توسط نوار تفلون دنا انجام می گیرد ، بعد از انجام لوله کشی و زمان نصب اتصالات باید دور تا دور محل اتصال نوار تفلون دنا پیچیده شود ، تا از نشتی هایی که احتمال است به وجود بیایند جلوگیری نماید ، و همچنین اتصال را کاملا محکم نماید .

در اتصالات رزوه ای و دنده ای استفاده از نوار تفلون دنا اجباری می باشد ، چرا که در این اتصالات فضاهای خالی ایجاد شده و می تواند نشتی های زیادی را به همراه داشته باشد به همین دلیل از نوار تفلون دنا استفاده می شود تا ایمنی و محکم کاری و آب بندی به وجود بیاید .

انواع نوار تفلون های تولیدی دنا کارخانه :

نوار تفلون قرمز و قهوه ای دنا  ، نوار تفلون سبز دنا  ، نوار تفلون آبی دنا  ، نوار تفلون زرد دنا  ، نوار تفلون سفید دنا  ، نوار تفلون خاکستری دنا ، نوار تفلون صورتی دنا  ، نوار تفلون بنفش دنا  . که در ادامه مطلب کارایی این نوار تفلون ها مورد بررسی قرار داده می شود .

 نوار تفلون قرمز و قهوه ای دنا : برای تسهیل در اتصالات لوله به کار برده می شود و نقشی در عایق بندی ندارد .

نوار تفلون سبز دنا : برای خطوط اکسیژن و لوله هایی که در جریان مسیرسیال گاز قرار می گیرند به کار برده می شود .

نوار تفلون دنا کارخانه
نوارتفلون زرددنا

نوار تفلون آبی دنا :

برای تمامی اتصالات گالوانیزه ای فلزی و پلیمری به کار برده می شود .

 نوار تفلون زرد دنا : برای لوله هایی با ابعاد 2/1 تا 2 اینچ مورد استفاده قرار می گیرد .

نوار تفلون سفید دنا : برای لوله هایی با ابعاد 8/3 اینچ کارایی دارد .

نوار تفلون خاکستری دنا :

برای لوله های معبر که خوردگی دارند مورد استفاده قرار می گیرد .

نوار تفلون صورتی دنا : به علت بالا بردن ایمنی و امنیت ، در اتصالات هیدرو کربنی کاربرد دارد ، ولی از نظر طراحی ابعاد به مانند نوار تفلون خمیری زرد تولید می شود .

نوار تفلون بنفش دنا:

این مدل نوار تفلون سنگین تر و با کیفیت تر می باشد .

انواع نوار تفلون دنا را می توانید از نمایندگی های دنا با قیمت مناسب  و تضمین کیفیت و مقاومت و ماندگاری بالا خرید داری نمایید .

 

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.