نوار تفلون صورتی آسیا کویر قیمت نوار تفلون صورتی آسیا کویر

نوار تفلون صورتی آسیا کویر

نوار تفلون در لوله کشی بسیار پر کاربرد می باشد و در کل یکی از ملزومات مهم در لوله کشی و نصب شیر آلات به حساب می آید ، چراکه با استفاده از نوارتفلون از نشتی سیالات جلوگیری به عمل می آید و آب بندی مناسبی را انجام می دهد .

نوار تفلون در برند های گوناگون با رنگ های مختلفی تولید می شود که ما در این مقاله به توضیحاتی در مورد نوار تفلون صورتی آسیا کویر می پردازیم .

نوار تفلون صورتی آسیا کویر در چه مکان هایی کابرد دارد ؟

در محل اتصال لوله ها حتما باید از نوار تفلون صورتی آسیا کویر استفاده کنیم ، خصوصا اتصالاتی که به صورت رزوه ای یا دنده ای می باشند با استفاده از نوار تفلون صورتی آسیا کویر فضاهای خالی بین اتصالات را پر می نماییم تا هم از نشتی ممانعت نماید و هم آب بندی مناسبی را انجام دهد .

مزایای نوار تفلون صورتی آسیا کویر :

1 . نوار تفلون صورتی آسیا کویر در برابر بخار و آب مقاوم می باشد .

2 . نوار تفلون صورتی آسیا کویر در برابر روغن و گاز استحکام بالایی دارد .

3 . نوار تفلون صورتی آسیا کویر از عدم چسبندگی بر خورد دار است .

4 . نوار تفلون صورتی آسیا کویر دچار فرسودگی نمی شود .

5 . نوار تفلون صورتی آسیا کویر در برابر کش آمدن مقاوم است .

6 . نوار تفلون صورتی آسیا کویر در برابر حرارت مستحکم می باشد .

7 . نوار تفلون صورتی آسیا کویر نرم و انعطاف پذیر می باشد .

8 . نوار تفلون صورتی آسیا کویر در برابر اسیدها و بازها مقاومت خوبی از خود نشان می دهد .

نوار تفلون صورتی آسیا کویر

موارد استفاده نوار تفلون صورتی آسیا کویر :

نوار تفلون صورتی آسیا کویر در موتور خانه ها به کار برده می شود ، در پمپ ها کارایی دارد ، در لوله کشی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد ،  برای فلز کارایی دارد ، به عنوان درزگیر مورد استفاده قرار می گیرد ، در تمامی لوله کشی ها کارایی دارد ، در خطوط انتقال سیالات به کار برده می شود ، برای آب بندی مخازن در صنایع هوایی مورد استفاده قرار می گیرد ، نوار تفلون صورتی آسیا کویر برای قطعات خودرو به کار برده می شود .

نوار تفلون صورتی آسیا کویر با نوار تفلون سفید با هم از نظر نوع کار کرد تفاوت دارند ، نوار تفلون صررتی آسیا کویر برای لوله هایی با ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد ، اما نوار سفید برای لوله هایی با ابعاد متوسط و کوچک کارایی دارد .

مشخصات نوار تفلون صورتی آسیا کویر :

نوار تفلون صورتی آسیا کویر ساخت کشور ایران می باشد که به ضخامت 75% میلی متر تولید می شود و پهنایی به اندازه 12  میلی متر دارد ، هم چنین نوار تفلون صورتی آسیا کویر دارای طولی به اندازه 10 متر می باشد ، رنگ این نوار صورتی می باشد .

هنگام استفاده از نوار تفلون صورتی آسیا کویر در اتصالات  فیلتر ها یا لوله کشی گاز و سایر اتصالات  باید توجه کنیم که نوار تفلون صورتی آسیا کویر را حداقل 5 الی 6 بار دور تا دور اتصال مورد نظر بپیچانیم ت مطمئن شویم که از نشتتی جلوگیری می نماید و ایمنی کامل را به وجود می آورد .

نوار تفلون صورتی آسیا کویر که به صورت بسته های 12 عددی به بازار عرضه می شوند را از نمایندگی های آسیا کویر تهیه نمایید ، نوار تفلون صورتی آسیا کویر که طبق استاندارد های ملی تولید می شود از کیفیت بالایی بر خرد دار است ، پس با انتخاب این برند می توانید خرید مطمئنی انجام دهید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.