نوار تفلون قرمز دنا قیمت نوار تفلون قرمز دنا

نوار تفلون قرمز دنا :

شرکت شیمی دنا از برترین شرکت های حال حاضر کشور در تولید نوار تفلون می باشد ، این شرکت نوار تفلون را با بالاترین کیفیت طراحی و تولید می نماید .

شرکن شیمی دنا به تولید نوار تفلون در انواع و رنگ های مختلفی پرداخته است که عبارت هستند از نوار تفلون آبی دنا ، نوار تفلون صورتی دنا ، نوار تفلون قهوه ای دنا ، نوار تفلون قرمز دنا ، نوار تفلون زرد دنا ، نوار تفلون سبز دنا و نوار تفلون بنفش دنا و نوار تفلون خاکستری دنا .

که ما در این مقاله قصد داریم به بررسی نوار تفلون قرمز دنا بپردازیم .

اگر شما هم به دنبال اطلاعاتی هستید که می خواهید شما را با نوار تفلون قرمز دنا آشنا  کند تا آخر این مطلب با ما همراه باشید .

چگونگی تشکیل نوار تفلون قرمز دنا :

1 . نوار تفلون قرمز دنا از پودر سفید رنگ به نام پلی تترائوراتیلن تشکیل شده است .

2 . نام مستعار مواد تشکیل دهنده نوار تفلون قرمز دنا P.T.F.E  می باشد .

3 . ضخامت نوار تفلون قرمز دنا 75% میلی متر می باشد .

4 . طول نوار تفلون قرمز دنا 10 متر و عرض آن 12 میلی متر می باشد .

نوار تفلون قرمز دنا
نوارتفلون قرمزدنا

نوار تفلون قرمز دنا را با نام نوار آب بندی نیز می شناسند ، اما این اسم به اشتباه در بین مردم رایج شده است ، در اصل نوار تفلون قرمز دنا فقط کار آب بندی اتصالات را انجام می دهد .

در اتصالات گازی وجود نشتی خسارات زیادی را به دنبال دارد ، بنابراین با استفاده از نوار تفلون قرمز دنا آب بندی را در اتصالات گازی به وجود آورده و ایمنی لازمه را ایجاد می نماییم .

در اتصالات دنده ای وقتی دو لوله به هم وصل می شوند فضاهای خالی ایجاد می شود که اگر آب بندی نشوند نشتی رخ خواهد داد پس با نوار تفلون قرمز دنا که به طور صحیح و به اندازه  5 الی 6 بار به دور اتصال پیچیده می شود آب بندی صورت گرفته و از نشتی ممانعت می کند ، هم چنین نوار تفلون قرمز دنا باعث می شود که اتصالات به صورت محکم به هم وصل گردند .

 

موارد استفاده نوار تفلون قرمز دنا :

. نوار تفلون قرمز دنا در مخازن ، بخار ، موتور خانه ها کارایی دارد .

. نوار تفلون قرمز دنا در پمپ آب های خانگی به کار برده می شود .

. نوار تفلون قرمز دنا در سیستم های هیدرولیک قابل استفاده می باشد .

. نوار تفلون قرمز دنا قرمز در کمپرسور های هوا مورد استفاده قرار می گیرد .

. نوار تفلون قرمز دنا در موتور خانه هاکارایی دارد .

. نوار تفلون قرمز دنا در موادی ماند روغن ، هوا ، و گازقابل استفاده می باشد .

. نوار تفلون قرمز دنا در مایعات و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد .

خصوصیات نوار تفلون قرمز دنا :

. نوار تفلون قرمز دنا در تماس با روغن و گاز و بخار استحکام خوبی دارد ، در برابر دی الکتریک بالا و اشعه  UV مقاوم می باشد ، در برابرضربه و مواد شیمیایی استحکام بالایی دارد ، نوار تفلون قرمز دنا دارای اصطکاک پایینی می باشد و در برابر سایش مقاوم است ، به عنوان درزگیر بسیار مناسب است .، در برابر حرارت و خوردگی و اسیدها و بازها  مقاومت دارد ، خاصیت  ضد چسبندگی دارد و غیر قابل حل در حلال های متداول می باشد ، نوار تفلون قرمز دنا آب را جذب خود نمی کند  و در برابر کش آمدن مقاومت بالایی دارد .

نوار تفلون قرمز دنا ساختاری پیچیده ندارد اما نقش مهمی در خطوط لوله و اتصالات ایفا می کند شما می توانید نوار تفلون قرمز دنا را با تضمین کیفیت و ماندگاری بالا از نمایندگی شرکت دنا در شهر خود با قیمت ارزان خرید داری نمایید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.