نوار تفلون مایع اکسون خرید نوار تفلون مایع اکسون

نوار تفلون مایع اکسون

با گسترش شیرالات و استفاده کردن ان در ساخت و ساز ها، محصولات دیگری نیز که همراه با شیرالات مورد استفاده قرار می گیرند پیشرفت چشمگیری داشتند. ازجمله این محصولات، نوار تفلون مایع می باشد.

نوار تفلون مایع  جایگزینی برای نوار تفلون های معمولی می باشد. این محصول که به نام چسب تلفون مایع نیز شناخته می شود به شکل یک خمیر مایع  در سایز های مختلفی تولید و توزیع می گردد و در حال اختصاص دادن بازار نوار تفلون های معمولی به خود می باشد همچنین نوار تفلون مایع  کابرد فروانی در صنعت لوله کشی دارد.

خرید نوار تفلون مایع اکسون

نوار تفلون مایع اکسون یکی از بهترین و با کیفیت ترین برندهای تولید تفلون مایع می باشد که در بازار شناخته شده و این محصول ساخت کشور ترکیه و از برند معتبر سیتکو می باشد.

مشخصات فنی این محصول به این صورت می باشد که این محصول ضخامت کمتر از 2/0 میلی متر را نیزدر اتصالات آب بندی نماید. نوار تفلون مایع اکسون در بسته بندی های تیوپی با حجم 50 لیتری می باشد. ضریب اصطکاک پایینی دارد و همچنین از این محصول برای سیستم های تاسیساتی با ارتعاش بالا مورد مصرف قرار می گیرد و بسیار مناسب می باشد.

از تفلون مايع اکسون مي توان جهت آب بندي تمام اتصالات آب و اتصالات فلزي گالوانيزه كروم دنده اي استفاده كرد . از اين محصول بدون هيچ گونه محدوديتي مي توان براي مواد مختلفي چون روغن ، هوا ، گاز ، مايعات و مواد شيميايي بهره گرفت .

از جمله مزیت های نوار  تفلون مایع اکسون نحوه استفاده آسان از این محصول می باشد مرغوبيت تفلون مايع اکسون به كاربر اجازه تست سيستم را بعد از گذشت 5 دقيقه مي دهد .

قیمت نوار تفلون مایع اکسون

نكات ضروري حين استفاده از تفلون مايع اکسون:

جهت جلوگيري از بروز مشكلات تنفسي ، تهويه هواي مناسب ضروري است .

به دليل امكان بروز حساسيت ، حتما از دستكش استفاده كنيد.

در صورت تماس با چشم به مدت 15 دقيقه چشم را با آب شستشو داده و به پزشك مراجعه فرمائيد.

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *