نوار تفلون مایع سیم ایتالیا قیمت نوار تفلون مایع سیم ایتالیا

نوار تفلون مایع سیم ایتالیا

شرکت سیم ایتالیا با نام تجاری cimberio از سال 1957 شروع به تولید محصولات با کیفیت در زمینه شیرآلات توپی، صنعتی برای استفاده در ساختمان های مسکونی، مصارف صنعتی و کشاورزی، تجاری و دیگر کاربردهای ساختمانی نمود. محصولات سیم ایتالیا در سرتاسر جهان به عنوان تولید کننده محصولات با کیفیت شناخته می شود. شیرآلات تولیدی توسط این شرکت در مرحله تولید به صورت 100 درصد تست و طبق بالاترین استانداردهای روز دنیا و مطابق با ایزو 9001 تضمین می شود.

خرید تفلون مایع سیم ایتالیا

تفلون مایع محصولی است که جهت آب بندی شیرآلات ، مهره ماسوره ها و غیره کاربرد دارد از تفلون مایع در مصارفی که اتصالات به صورت انشعابی نصب می شوند و فضای کافی وجود ندارد که بتوان به راحتی باز و بسته نمود استفاده می شود.

نوار تفلون مایع سیم  ایتالیا در کارتن های 50 عددی در بازار به مشتریان و مصرف کنندگان ارائه می گردد. از نوار تفلون مایع سیم ایتالیا جهت پر کردن فضای بین روزنه های شیرآلات و اتصالات استفاده می شود و همچنین این محصول بهترین جایگزین برای شیوه های قدیمی و سنتی به شمار می رود.

در روش های قدیمی چکه کردن شیرآلات و جلوگیری از این  اتفاق مستلزم محکم کردن و سفت کردن زیاد با ابزار بود که این اقدام منجر به هرز شدن شیر و یا شکستن و آسیب دیدن لوله ها می گشت در صورتی که با جایگزین کردن نوار تفلون مایع صرفه جویی زیادی در وقت و انرژی و هزینه جهت تعویض شیرآلات می شود همچنین استفاده از نوار تفلون مایع بسیار راحت بوده و سطح مورد نظر از لحاظ تمیزی نیز بسیار عالی و مورد رضایت می گردد.

از تفلون مایع سیم ایتالیا همچنین در لوله کشی گاز، آب و هوا ، نفت و … نیز استفاده می شود.

نمایندگی نوار تفلون مایع سیم ایتالیا

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

یک دیدگاه برای “نوار تفلون مایع سیم ایتالیا قیمت نوار تفلون مایع سیم ایتالیا

  1. با سلام و عرض خسته نباشید خوب میشد اگر راهنمای کار با تفلون مایع با شکل توضیح داده میشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *