نیپل فنری آرفلکس لیست قیمت نیپل فنری آرفلکس

تا به حال به این فکر کرده اید که برای راه اندازی یک دستگاه اگر تیکه ای از ان محصول وجود نداشته باشد چه باید کرد ؟ این هم خوب می دانید که راه اندازی یک دستگاه وابسته به تمام جزئیات ریز به ریزی است که باید به یکدیگر متصل شوند تا دستگاه روشن و شروع به کار کردن کند .  برای مثال برای راه اندازی یک رادیاتور اگر اتصالات برنجی وجود نداشته باشد و یا در دسترس نباشد , از نیپل فنری برای نصب در رادیاتور به عنوان جایگزینی برای اتصالات برنجی به کار برده می شود . شرکت آرفلکس از شناخته شده ترین برند هایی است که به تولید این ومحصول پر فروش و پرکاربرد می پردازد . این برند طی سال ها تلاش توانسته است در میان مشتریان خود از محبوبیت خاصی برخوردار شود .

خرید نیپل فنری آرفلکس

نیپل فنری آرفلکس از انعطاف پذیری خاصی برخوردار است که نصب رادیاتور را در هر شرایطی به راحتی ممکن می سازد و این یکی از مزایای نیپل فنری آرفلکس است . از کاربرد های این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • به وسیله این مغزی می توان فاصله رادیاتور را از دیوار به صورت کاملا استاندارد تحت کنترل در آورد .
  • نیپل فنری آرفلکس برای تمام انواع رادیاتور های پانلی و پره ای قابل استفاده می باشد .
  • لوله این محصول از جنس استیل ضد زنگ است .
  • نیپل فنری آرفلکس فشار 10 بار  را تحمل می کند .
  • در اندازه های 8 و 10 سانتی متر و در سایز 2/1 اینچ تولید و ساخته شده است .

از این محصول در لوله کشی های اب منازل و ساختمان ها و در صنعت برای انتقال سیالات مختلف , برای اتصال لوله ها به یکدیگر , تغییر جهت دادن خطوط لوله , انشعاب گیری و یا تبدیل قطر لوله از قطعاتی که استفاده شده است کاربرد دارد . نیپل فنری آرفلکس از یک قطعه لوله کوتاه دوسر دنده و یک قطعه اهن ریخته شده به شکل لوله ساخته شده است که برای اتصال اجزای سیستم لوله کشی به خصوص اتصال دو قطعه به یکدیگر کاربرد فراوان دارد .

لیست قیمت نیپل فنری آرفلکس

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *