نیپل فنری سیتکو قیمت نیپل فنری سیتکو

نیپل فنری سیتکو

از آنجا که گروه صنعتی سیتکو بر پایه تحقیق و توسعه و به روز رسانی تجهیزات تولیدی، تخصص نیروی انسانی و تکمیل سبد محصولات استوار است اقدام به تولید نیپل فنری 8 سانتی متری نموده است.

نیپل یک قطعه کوتاه از لوله گالوانیزه،مانسمان جوشی و انواع نیپل های فنری با استفاده از فلز استیل می باشند که در دو سر آن رزوه رو شده و به اصطلاح به آن نیپل دو سر دنده یا نیپل یک سر دنده گفته می شود. عملکرد نیپل در لوله کشی به این صورت است که از دو سر رزوه ی آن برای اتصال انواع دیگر اتصالات با رزوه ماده استفاده می گردد و به نوعی یک رابط بین دو اتصال محسوب می گردد.

قیمت نیپل فنری سیتکو

از نیپل فنری برای اتصال رادیاتور به شبکه لوله کشی ساختمان استفاده می گردد. با توجه به فنری بودن این قطعه باعث نصب هر چه راحتر رادیاتور و جایگزینی اتصالات برنجی نصب رادیاتور می باشد این محصول کاملاٌ انعطاف پذیر بوده و نصب رادیاتور را در هر شرایط به سهولت ممکن می سازد.از مزایای دیگر این محصول قابل استفاده و سازگاری با تمامی رادیاتور های آلومنیومی و پانلی می باشد.

عموماٌ نیپل فنری به جهت کاهش تعداد روپیچ و توپیچ پشت مغزی استفاده می شود که به صورت یک اتصال یکسره نیاز به این چند اتصال را رفع می نماید. پس می بایست قابلیت افزایش طول بالایی داشته باشد که در این قسمت نرم بودن و قابلیت فنری این محصول حائز اهمیت است.

نیپل فنری سیتکو از فلز استیل تولید می شود که به وسیله فلز نیکل آبکاری شده است.

فروش نیپل فنری سیتکو

[تعداد: 4    میانگین: 4.5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *