واشر لاستیکی

اگر بخواهیم در کل راجب اتصالات مختلفی که همه روزه تولید می شود حرفی بزنیم , می توان گفت تجهیزات پر کاربرد و پر فروشی که در زندگی روزمره به ان ها وابسته هستیم . واشر ها جزو ان دسته از اتصالاتی هستند که در انواع مختلفی تولید می شوند که با توجه به نوع جنس می توان در انواع پلاستیکی و فلزی تقسیم بندی کرد .

خرید واشر لاستیکی

واشر لاستیکی , حلقه ای و یا فلزی تجهیزاتی هستند که در عایق کردن نقاط پیوند دادن لوله ها و سطوح مختلف , لوله کشی های مخازن و پروژه های مربوط به آب  مورد استفاده قرار می گیرند . واشر ها را می توان از انواع درز بندها و درزگیرها دانست . قطر خارجی واشر به صورتی ساخته شده است که دو برابر قطر داخلی ان باشد .  این نوع محصول همان طور که از اسم آن مشخص است از جنس لاستیکی یا پلاستیکی ساخته شده است که می توان ان را به انواع واشرلاستیکی , واشر نسوز , واشر عمری بخار , واشر درب دیگ , واشر های سوراخ دار , واشرهای لاستیکی منجید دار و لاستیکی کتان دار اشاره کرد که از سایز های 1 الی 150 اینچ در کلاس های 150 تا 300 تولید و ساخته شده است . یکی دیگر کاربرد های واشر لاستیکی این است که در اب بندی سرد خانه ها , چیلرها و موتور خانه ها نیز مورد استفاده واقع می شود . کاربرد های واشر پلاستیکی به شرح زیر می باشد :

  • از واشر پلاستیکی گاهی به عنوان جدا کننده استفاده می شود .
  • از واشر پلاستیکی گاهی به عنوان پخش کننده بار و فشار از یک سطح مانند پیچ و مهره استفاده می شود .
  • واشر پلاستیکی گاهی برای کاهش لرزش یک سطح و اب بندی و عایق بودن و جلوگیری از نشت سیال مختلف نیز کاربرد دارد .

واشر ها در انواع مختلف و سایزهای گوناگونی توسط برند های زیادی تولید و ساخته می شوند که در بازار بسیار فراوان است و  می توانید با کمترین هزینه بهترین و با کیفیت ترین جنس را تهیه و خریداری کنید تا بتوانید بهترین تاسیسات را داشته باشید .

قیمت واشر لاستیکی

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *