پنل دوش سیتکو فروش پنل دوش سیتکو

برخی از برند های موجود در بازار هستند که دیگر نیازی به تعریف و بازگو کردن ندارند زیرا همین که نام ان ها شنیده شود همه این برند معروف را می شناسند . برند سیتکو یکی از همین شرکت های شناخته شده ای است که تمام جهان ان را می شناسند . این برند فعالیت خود را از سال 1991 اغاز کرده است و در زمینه طراحی و تولید شیر الات مختلف به موفقیت رسیده است . پنل دوش سیتکو یکی از مهم ترین تولیدات پر فروشی است که که یکی از مهم ترین قسمت هایی است که در حمام مورد استفاده قرار می گیرند که به ان شاور پنل نیز می گویند که برای انتقال اب از لوله نیز استفاده می شود . این محصول به گونه ای کار می کند که اب را لوله منتقل می کند تا شست وشوی بدن به صورت راحت تری انجام بگیرد .

قیمت پنل دوش سیتکو

پنل دوش سیتکو ابزاری است که به صورت یک دوش ساده تولید شده است که به روی یک پنل فلزی و پلاستیکی نصب شده است و با استفاده از اپشن های گوناگون و به روزی که به روی این پنل اجرا شده است به یک ابزار مدرن و به روز تبدیل شده است که علاوه بر کارامد بودن ان , زیبایی زیادی را به همراه دارد . از اپشن هایی که به روی این پنل نصب شده است می توان به پراغ LED , ماساژورهای مختلف , سنسور های حرارتی برای تنظیم درجه اب , سنسورهای فشاری برای تنظیم فشار اب و بسیاری از مواردی که در این پنل اجرا شده و به صرفه است . هر یک از آپشن هایی که در این شیر اجرا شده است قابلیت های گوناگونی دارد که به صورت زیر می باشد :

ماساژور پنل دوش سیتکو , که برای باشگاه ها و محیط های ورزشی و برای رفع خستگی و یا حتی در منازل افرادی که مدرن بودن برای ان ها اهمیت دارد بسیار کاربرد دارد و مورد استفاده قرار می گیرد .

تنظیم فشار اب سیتکو , که وظیفه ان تنظیم فشار اب خروجی از دوش حمام است که در مواقع خروج از زیر پنل دوش جریان اب را قطع می کند .

چراغ LED پنل دوش سیتکو , که به صورت یک نور روشن و شفاف در قسمت دوش ساخته شده ایت که نمایی زیباتر را به این دوش می دهد و همچنین نظافت را به همراه دارد .

در اخر باید گفت که این محصول سیتکو یکی از بهترین محصولاتی است که می توان ان را در منازل خود داشت و در سرویس های بهداشتی از ان استفاده کرد . قیمت این محصول در برند سیتکو بسیار به صرفه و مناسب است .

فروش پنل دوش سیتکو

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *