چسب پرایمر نیا شیمی قیمت چسب پرایمر نیا شیمی

چسب پرایمر نیا شیمی

یکی از محصولات جدید نیاشیمی چسب پرایمر NSP 27  می باشد ، این چسب از قدرت چسبندگی و نفوذ پذیری بالایی برخوردار می باشد به طوری که پس از استفاده از این چسب بر روی لوله ها مقاومت بالایی ایجاد می شود ، این چسب در جاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که در قسمت پایین به آن اشاره می کنیم .

موارد مورد استفاده چسب پرایمر نیاشیمی

. خطوط لوله انتقال آب و فاضلاب

. خطوط لوله گاز

. خطوط لوله دریایی

. خطوط لوله

. و …

شرکت نیاشیمی با توجه به اینکه دارای دستگاه های مجهز می باشد چسب پرایمر را به صورت کاملا تخصصی تهیه می نماید که از مقاومت و کیفیت بسیار بالایی بر خوردار است ، این شرکت یکی از بهترین شرکت های خاور میانه می باشد که 70 درصد نیاز کشور را تامین می نماید و به بیش از 30 کشور جهان محصولات خود را صادر می نماید .

شرکت نیاشیمی تمام محصولات خود مانند چسب پرایمر نیا شیمی  را طبق استانداردهای بین المللی تهیه می نماید و دارای گواهینامه های متعددی می باشد .

این شرکت تنها تولید کننده عایق های حرارتی می باشد که ضد خوردگی  هستند و در برابر سرما و گرما مقاومت می کنند ، این عایق ها با برند شاهیک یا شاییک شناخته می شوند ، که از معتبر ترین برند های حال حاظر خاور میانه نیز می باشند .

یکی از موفق ترین شرکت های کشور شرکت نیا شیمی می باشد که توانسته است چسب پرایمر و نوار عایق را تولید و به  بازار ایران ارائه دهد .

خرید چسب پرایمر نیاشیمی

شرکت نیاشیمی پسب پرایمر را در قوطی های 20 لیتری تولید می نماید .

چسب پرایمر نیاشیمی دارای چسبندگی زیادی بوده ودر مقابل تغییرات آب و هوا مقاومت می کند ، همچنین با پوشش دهی قوی که دارد اجازه نمی دهد که در محل اتصالات خطوط لوله  زنگ زدگی ، خوردگی به وجود آید همچنین این چسب در بر خورد با نمک موجود در آب یا خاک استقامت بالایی دارد .اگر می خواهیم از این عایق برای لوله های تو کار استفاده کنیم باید محل مورد نظر را باز کرده و سپس مراحل عایق بندی و پوشش دهی را انجام دهبم .

اگر لوله باید در کانال یا دیوار قرار بگیرد باید بعد از جوشکاری عایق بندی شوند و سپس به کار برده شوند ، چسب پرایمر نیاشیمی تمامی آسیب های احتمالی که ممکن است به سر جوش ها یا محل اتصالات به وجود بیاید را پوشش می دهد تا به مدت طولانی ایمن و سالم بمانند .

چسب پرایمر NSP 27  یکی از محصولات جدید شرکت نیاشیمی می باشد که قدرت نفوذ پذیری بالایی دارد ، این چسب در قوطی های 20 لیتری تولید می شود .

شرکت نیا شیمی محصولات خود را با ضمانت کامل در اختیار مشتری ها قرار می دهد و با توجه به اینکه محصولات ایت شرکت از کیفیت و قدرت بالایی برای عایق بندی بر خوردار هستند با قیمت مناسب در اختیار مشتری قرار می گیرند .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.