کاتالوگ اتصالات نیوپایپ

اگر کسی با شرکت های تاسیسات بهداشتی و ساختمانی کمی آشنایی داشته باشد حتما تاکنون نام شرکت نیوپایپ به گوشش خورده است که یکی از شرکت هایی است که محصولاتش به عنوان یکی از باکیفیت ترین محصولات در رابطه با تاسیسات بهداشتی و ساختمانی است . اتصالات نیوپایپ یکی از معتبر ترین و پرکاربرد ترین محصولات این شرکت است که با تولید آنها سبب بهبود اشتغال و رونق اقتصادی کشور میشود . این شرکت دارای گواهی نامه IQNET  از شبکه جهانی و محصولاتش دارای استاندارد ISO 9001 از DQS آلمان می باشد . اتصالات نیوپایپ از خوردگی ، فرسایش و رسوب گیری جلوگیری می کند زیرا از آلیاژ برنج با آبکاری نیکل ساخته شده است . این محصولات پس از تولید مورد بررسی و آزمایش قراری میگیرد تا در آخر با تلاش و کوشش متخصصان خبره در این کار این محصولات با بهترین کیفیت به مردم عرضه شود .

خرید اتصالات نیوپایپ

اتصالات نیوپایپ به دو دسته تقسیم بندی میشوند :

۱.اتصالات پرسی:

اتصالات پرسی نیوپایپ به صورت مستقل یا همراه با اتصالات رزوه ای نیوپایپ نصب و اجرا می شود که با استفاده از فناوری نوین تولید می شود . این نوع اتصالات نسبت به نوع دوم اتصالات سریع تر و آسان تر صورت میگیرد همچنین در این نوع اتصالات از حلقه استیل به جای مهره استفاده میشود که در هنگام نصب توسط دستگاه پرس به روی لوله پرس می شود .

۲.اتصالات رزوه ای :

. در این نوع اتصالات برای دستیابی به آب بندی کامل با استفاده از سه اورینگ و سفت کرده مهره توسط آچار ، ماسوره به روی لوله پرس می شود که یک اتصال کاملا محکم را ایجاد می کند. این نوع اتصالات دو فایده دارد و آن این که با حداقل ابزار انجام میشود و دیگری این است که با قیمت مناسب تر و ارزان تری نسبت به سایر برند ها عرضه میگردد .

خرید اتصالات نیوپایپ

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *