کارخانه ایران اتصال تولیدات کارخانه ایران اتصال

کارخانه ایران اتصال

در سال 1369 کارخانه ایران اتصال آسیا تولیدات خود را در کارگاه کوچکی که در سه راه افسریه تهران قرار دارد ، اغاز نمود .

تولیدات اولیه کارخانه ایران اتصال زانوهای جوشی بود ، اما با گذر زمان و کسب تجارب بیشتر این تولیدات را گسترش دادن و توانستن انواع اتصالات را تولید نمایند ، در سال 1373 کارخانه ایران اتصال توانست انواع سه راهی جوشی را طراحی و تولید نماید  کارخانه ایران اتصال توانسته است ، خط تولید خود را به بیش از 5 هزار خط برساند .

در حال حاضر یکی از بزرگ ترین کارخانجات  منطقه در تولیدات سه راهی جوشی  گاز ، کارخانه ایران اتصال می باشد .

کارخانه ایران اتصال در سال 1375 در راستای اهداف پیشبردی خود تصمیم به بالا بردن کیفیت محصولات خود نمود که در مقایسه با نمونه خارجی بسیارمقاوم تر و محکم تر می باشند .

تولیدات کارخانه ایران اتصال به شرح زیر می باشند :

انواع زانویی جوشی شامل درز دار و مانیسمان از سایز 1/2 الی 14 اینچ ، انواع سه راهی جوشی شامل درز دار و مانیسمان از سایز 1/2 الی 8 اینچ ، انواع تبدیل جوشی شامل درز دار و مانیسمان از سایز 3/4 الی 12 اینچ ، انواع سر دنده شامل درز دار و مانیسمان از سایز 1/2 الی 6 اینچ ، انواع کپ جوشی شامل تخت و گود .

تمام محصولات کارخانه ایران اتصال به صورت بسته بندی ارائه می شوند ، روی هر کدام از این محصولات آرم کارخانه ایران اتصال حک گردیده است ؛ روی اتصالات مانیسمان مارک ایران اتصال حک شده و روی اتصالات درز دار  مارک آسیا حک شده است .

کارخانه ایران اتصال

کارخانه ایران اتصال با پیشرفت هایی که داشت توانست اتصالات جوشی مختلفی تولید نماید :

. زانو درز دار جوشی

. زانو مانیسمان جوشی

. سه راهی درز دار جوشی

. سه راهی مانیسمان جوشی

این تولیدات بدون اختشاش و آشفتگی و به صورت تمیز و یک دست به بازار عرصه می شوند ، ایرن اتصال آسیا توانست خود را به عنوان برند معتبر معرفی نماید .

کارخانه ایران اتصال با ارائه محصولات با کیفیت نام خود را به عنوان برند معتبر مطرح کرد و توانست گواهی نامه های متعدی دریافت نماید که در قسمت پایین به آن ها اشاره می کنیم .

دریافت گواهی نامه ISOO 9000 ، دریافت گواهی نامه ISO 9001 ، دریافت گواهی نامه ISO 9004 ، دریافت گواهی نامه ISO 9011 ، دریافت گواهی نامه ISO 2000

در صنعت و ساختمان سازی اتصالات یکی از مهم ترین ارکان در تاسیسات لوله کشی می باشد که کارخانه ایران اتصال این محصولات را با کیفیت بالا تولید می نماید ، از تولیدات کارخانه ایران اتصال می توان به اتصالات جوشی ، اتصالات ساکتی ، اتصالات دنده ای اشاره نمود .این اتصالات به صورت یک تکه تولید می شوند و با توجه به نوع کارایی که دارند از آلیاژ های مختلف مانند : اتصالات جوشی فولادی ، اتصالات جوشی تقسیم ساخته می شوند .

هم چنین تولیدات کارخانه ایران اتصال مطابق با استاندارد ملی می باشند ، این محصولا با مارک حک شده ارائه می شوند که خریداران موقع خرید حتما باید به این آرم توجه فرمایند که اسیر جنس تقلبی نشوند . این کارخانه به دلیل این که خرید دار با خیال آسوده محصولات  کارخانه ایران اتصال را تهیه نماید برگه ی ضمانت یک ساله را همراه محصول به مشتری ارائه می دهد .

قیمت اتصالات کارخانه ایران اتصال با توجه به نوساناته بازار در کارخانه متغییر می باتشند که می توانید برا اطلاع از قیمت نهایی با نمایندگی های کارخانه ایران اتصال در شهر خود تماس حاصل فرمایید و یا به صورت حضوری در نمایندگی حاضر شوید که هم به خوبی شما را مشاوره دهند و هم شما را نسبت به قیمت های به روز آگاه نمایند .

 

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.