کارخانه شیر گازی استارکو

شیر گازی استارکو

یکی از خوشنام ترین تولیدکننده های شیرآلات صنعتی و ساختمانی استارکو می باشد، این مجموعه با گامی بلند در راستای تحقق توسعه صنعت کشور و بهبود سیستمهای تولیدی قادر به تولید شیرگازی و سایر شیرآلات به طور گسترده شده است تا بتواند نیاز بازار را باتوجه به نظر متقاضیان خود تامین نماید.

ساختار مدیریتی کارخانه استارکو سعی نموده اند به صورت دقیق و قانومند و با رعایت تمام استانداردهای ملی شیرآلات برنجی صنعتی را با عالیترین کیفیت و نازلترین قیمت تولید نمایند.

  شیرگازی استارکو برای کنترل تمامی سیالاتی که ذرات درونشان وجود ندارد به کار گرفته می شود، چراکه وجود ذرات در مایعات می تواند به مرور زمان باعث سایش آن شود.

این محصول در کلیه اتصالات لوله کشی آب، فاضلاب و … کاربرد دارد، اما دلیل نامگذاری این شیر بنام گازی استفاده بالای آن برای خطوط لوله کشی گاز می باشد.

کارکرد شیرگازی استارکو

به این گونه است که یک عدد توپی در درونش جایگذاری شده و یک عدد اهرم بر روی بدنه نصب گردیده است، هرگاه این اهرم را به صورت قائم گردش کند توپی  کنار رفته و خروجی گاز باز می شود و هرگاه دسته را در جهت مخالف لوله گردش کد توپی در مسیر قرار گرفته و گاز قطع می شود.

روی شیر گازی استارکو دو علامت با نام  Sو O وجود دارد که:

  • S: به معنای باز بودن شیر است.
  • O: به معنای بسته بودن شیراست.

شیر گازی استارکو تماما از برنج تولید می شود، برنج که ترکیب روی و مس می باشد از مزایای زیادی دارد و می تواند در برابرضربه، چکش خوری، فشاربالا، خوردگی، زنگ زدگی مقاوم بوده و دما تا 20- تا 100+ را به راحتی تحمل نماید، همچنین این آلیاژ ضد میکروب است که به سلامت آب کمک می کند.

کارخانه شیر گازی استارکو
کارخانه شیر گازی استارکو

خرید شیر گازی استارکو

در گذشته دسترس به محصولاتی که در نظر داشتیم سخت و دشوار بود اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و آشنایی همه با اینترنت شرکتهای مختلف، تولیدات خود را به صورت آنلاین در اختیار علاقمندان قرار می دهند کارخانه شیرگازی استارکو نیز در این راستا وب سایت رسمی راه اندازی کرده که بتوانید به راحتی از داخل منزل سفارش خود را ثبت کنید و در سریعترین زمان ممکن آن را دریافت نمایید.

اما اگر از آن دسته افراد هستید که خرید حضوی را به آنلاین ترجیح می دهید می توانید به نمایندگیهای فعال استارکو مراجعه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.