کار خانه شیر گازی اذر آدرس کار خانه شیر گازی اذر

کارخانه شیر گازی آذر

کارخانه شیر گازی آذر در سال 1365 فعالیت خود را در شهر تاریخی و صنعتی اصفهان شروع نمود ، این شرکت به دست صنعت گران سخت کوش و متعهد اداره می شود که انواع چرخ دنده های صنعتی را تولید می نمایند .

کارخانه شیر گازی آذر دارای 15000 متر مربع مساحت و 9000 متر مربع فضای کارگاهی و 2500 متر مربع ساختمان اداری و 1500 متر فضای رفاهی می باشد که صنعتگران و مهندسین متخصص در این شرکت فعالیت خود را شروع نموده اند .

کارخانه شیر گازی آذر با توجه به نیاز خریداران تولیدات خود را با تغییراتی روانه بازار می کند ، این کارخانه بدون استفاده از فن خارجی و با بکار گیری دانش داخلی و داشتن ماشین آلات به روز و طی گذراندن دوره تحقیقاتی و سیر تکامل و با تغییر ساختار تولید توانسته است نیاز بازار را در راستای شیرآلات برای  خطوط لوله بر آورده نماید .

کارخانه شیر گازی آذر شعار ” آذران ، کیفیت ، اطمینان ” را سر لوحه خود قرار داده اند ، چرا که در راستای بهبود فن آوری و کیفیت همیشه در تلاش بوده اند تا با دریافت فن آوری های روز دنیا نسبت به بومی سازی آن ها نیز اقدام نمایند .

کار خانه شیر گازی اذر

عملکرد کارخانه شیر گازی آذر

. پیاده سازی اتوماتیسیون در خط تولید

. برخورد داری از پرس های اتوماتیک MECOLPRESS

. برخوردداری از سری تراش های شش محوره Gildemeister

. استفاده از ترانسفرهای عمودی و افقی

. برخورد داری از خط آبکاری مکانیزه

. استفاده از ماشین های تمام اتوماتیک

کارخانه شیر گازی آذر محصولات خود را با بهترین متریال تولید می نماید ، این تولیدات از آلیاژ برنج می باشند و از کیفیت بسیار بالا و دوام بسیار بالا بر خورد دار هستند ، در قسمت پایین به نمونه ای از تولید کارخانه شیر گازی آذرا اشاره می نماییم .

. تولید شیر آلات برنجی ربع گرد و قفل شونده گازی استاندارد .

تولید شیر آلات آبی ربع گرد

. تولید ماشین آلات صنعتی مرتبط با صنایع شیر سازی

کار خانه شیر گازی اذر افتخاراتی را کسب نموده است که در این قسمت  می خواهیم آن ها را معرفی نماییم .

. کسب نشان استاندارد ملی

. کسب نشان استاندارد اتحادیه اروپا CE

. برای اولین بار در کشور ، دریافت گواهی نامه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن وزارت راه و شهرسازی

. کسب عنوان واحد نمونه استاندارد در سال های 85  87 89 92  94

. کسب گواهی نامه مدیریت کیفیت ISO 9001 2000

یکی از بزرگترین کارخانه ها در تولید شیر آلات برنجی ، کارخانه شیر گازی آذر می باشد که توانسته است با ماشین آلات بروز و به کار گرفتن مهندسین مجرب نام خود را به عنوان برند معتبر در منطقه معرفی نماید .

کارخانه شیر گازی آذر بهترین نوع شیر آلات گازی را به بازار عرضه می نماید ، شیر آلات گازی این شرکت در دماهای مختلف مقاوم بوده و می تواند فشار کاری بالا را به راحتی آب بندی نماید .

تولیدات  کارخانه شیر گازی اذر تحت هیچ شرایطی فرسوده نمی شوند ودر دراز مدت بدون هیچ گونه مشکلی کارایی می دهند .

فقط توجه نماییم که از این شیر آلات برا مایعاتی که حاوی ذرات هستند استفاده نکنیم چرا که به مرور زمان رسوب گرفته و برای آب بندی به خوبی عمل نمی نمایند .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.