کنف آب بندی کاربرد کنف آب بندی

امروزه برای اب بندی و برای نشت گیری درزها  در مکان هایی از قبیل اطراف سینک , موزاییک , کاشی , سرویس های بهداشتی , حمام , اشپزخانه , استخر و ….. و همه مکان هایی که بند کشی ان ها خراب شده و مرطوب است و نیاز به اب بندی دارد , تجهیزات زیادی ساخته و تولید شده است که از ان ها برای جلوگیری از این رطوبت استفاده می کنند . کنف یکی از تجهیزاتی است که برای اب بندی استفاده می شود و به کار می رود .

قیمت کنف آب بندی

با استفاده از کنف به چند صورت های مختلفی می توان این اب بندی را انجام داد .  اب بندی کنف با استفاده از خمیر یکی از این مراحل است  که در ابتدا خمیر را در محل نشتی و رطوبت مطابق با دستور العمل های خاص خود قرار می دهند و بعد کنف  متناسب با عمق و ارتفاع سطح تخریب شده , به صورتی که به روی سطح کامل محکم شود قرار داده می شود و با فرو دادن بیشتر کنف در محل شیارها و دنده ها ان را به صورت گرد پیچانده و گره معمولی در انتهای ان زده می شود و مجددا یک لایه خمیر به روی ان مالیده می شود و عمل اب بندی به خوبی انجام می گیرد . از مزایای این کار می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • تمیزی کامل روی کار و در عین حال زیبا
  • بسیار اسان و راحت
  • بسیار به صرفه و مناسب برای اب بندی
  • حفاظتی نسبی از لوله ها
  • پوشش سطحی حدید شده ها
  • پر کردن یکنواخت فضای خالی بین دنده ها

فروش کنف آب بندی

توجه داشته باشید که اب بندی به وسیله کنف بیشتر برای نشتی لوله ها کاربرد دارد , و اینک بدانید این کار تنها برای اب بندی می باشد و کنف هیچ گونه محافظتی از لوله نمی تواند بکند ولی در جهت همان اب بندی بسیار کار امد و مفید است و اب بندی بسیار تمیز و عالی را انجام می دهد . این محصول در تمام برند های شناخته شده موجود در بازار تولید و ساخته شده است و می توانید به راحتی ان را تهیه و خریداری کنید .

لیست قیمت کنف آب بندی

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *