قیمت شیر گازی انواع شیر گازی سارا|قیمت شیرقفلی سارا

شیر گازی

در ابتدا به تعریفی از شیر گازی می پردازیم و سپس بهترین برند های موجود در بازار را معرفی می نماییم تا بتوانید هنگام نیاز از با کیفیت ترین شیر آلات گازی بهره مند شوید  .

شیر گازی چیست ؟

شیری که برای قطع و وصل کردن جریان گاز و سیال  به کار برده می شود شیر گازی نام دارد .

شیر گازی چون بیشترین کاربرد را در لوله کشی گاز دارد به این نام شناخته شده است اما استفاده از این محصول در لوله کشی آب نیز بلا مانع می باشد .

 

شیر گازی سارا

کارخانه سارا که در تهران واقع شده است ، امروزه به تعهدات خود در بالا بردن سطح کیفی محصولات پایدار بوده است و توانسته رضایت خرید داران را کسب نماید .

شیر گازی سارا در سایزهای 2/1 اینچ ، 4/3 1 اینچ ، 4/1 1 اینچ ، 1 ، 4/3 اینچ ، 1 اینچ از برنج تولید می شود ، این محصول در برابر ضربه

و چکش خواری مقاوم است و می تواند دما از 20- تا 100+ را بدون این که دچار خوردگی و زنگ زدگی شود را تحمل نماید و فشار کاری تا 1000 بار را متحمل شود .

شما می توانید برای کسب جدید ترین قیمت ها به سایت سارا مراجعه کنید و یا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید .

 

سارا گاز
سارا گاز

شیر گازی استارکو

اگر شغلتان به لوله کشی یا ساختمان سازی مربوط می شود حتما نام شیر گازی استارکو رو شنیده اید ، این محصول از آلیاژ برنج تولید می شود .

شیر گازی استارکو با سایز های  2/1 اینچ ، 4/3 1 اینچ ، 4/1 1 اینچ ، 1 ، 4/3 اینچ ، 1 اینچ ساخته می شود که در برابر ضربه و دمای 20- تا 60+ مقاومت دارند و می توانند فشار 1000 بار را متحمل شوند ، این محصول بخاطر داشتن کیفیت بالا به ندرت دچار خرابی می شوند .

شرکت استارکو برای راحتی مشتری های محترم سایت های منظمی طراحی کرده است که به روز ترین قیمت ها را در آن می توانید مشاهده کنید و در صورت نیاز با شماره های ثبت شده در این سایت  تماس بگیرید .

شیرگازی استارکو

شیر گازی امین

مجموعه ی امین نامی آشنا در زمینه ی تولید محصولات گازی به شمار می آید .

این محصول تولیدی با سایز های 2/1 اینچ ، 4/3 1 اینچ ، 4/1 1 اینچ ، 1 ، 4/3 اینچ ، 1 اینچ طراحی و تولید می شوند که می توانند ویژگی ها و آزمایشات مندرج در استاندارد ملی ایران را با موفقیت بگذراند  .

شرکت امین پیشگام در تولید شیر گازی با کیفیت بوده است که در این بین به پایین بودن قیمت هم توجه ویژه ای نموده است به همین دلیل توانسته است مخاطبان زیادی را جذب خود نماید .

به علت نوسانات بازار و متغیر بودن قیمت ها شما گرامیان می توانید به سایت شرکت امین مراجعه کنید ، این شرکت در تلاش است که اصل مشتری مداری را حفظ نماید و در صورت خرید آنلاین با  تسریع در تحویل رضایت مخاطبان خود را حفظ کند .

قیمت شیر گازی امین

شیر گازی عالی شیر

شرکت عالی شیر با هدف تولید شیر گازی با بهترین و مرغوب ترین مواد خود را به عنوان یکی از برند های معتبر مطرح کرده است .

شیر گازی عالی شیر با سایز های 4/ 1 1 اینچ ، ، 2/ 1 1 اینچ ، 2/1 اینچ ،  4/3 اینچ ، 1 اینچ با متریال برنج تولید می نماید ، به همین دلیل در برابر فشار باری تا 200 میلی بار استحکام بالایی دارد و در دمای 20- تا 60+ دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی شوند .

مجموعه عالی شیر در تهران واقع شده است ، قرار گرفتن شرکت در مرکزیت کمک می کند تا سرویس دهی به سایر شهرها راحت تر صورت گیرد ، این مجموعه با طراحی سایت و به روز کردن دائمی  قیمت ها در آن کار خرید داران را آسان کرده است و در صورت سوالات بیشتر می توانید با شماره های در ج شده در آن با نمایندگی های  این شرکت ارتباط برقرار کنید .

شیرگازی عالی شیر 77

شیر گازی 77

این شرکت در تلاش است تا با تولید شیر گازی با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه به مردمش خدمت کند پس ما هم با حمایت از این مجموعه در رسیدن به هدفش یاری اش می کنیم .

شیر گازی 77 در سایز های مختلفی با مواد درجه یک با نام برنج به صورت ربع گرد و قفلی تولید می شوند که عبارت هستند از : 4/1 1 اینچ ، 2/1 1 اینچ ، 4/3 اینچ ، 1 اینچ ، 2 اینچ.

شرکت 77 دارای نمایندگی در سرتاسر کشور بوده که برای خرید و توضیحات بیشتر درباره این محصول باکیفیت می توانید به آن ها مراجعه کنید و یا به سایت این مجموعه سر بزنید و از جدید ترین قیمت ها با اطلاع شوید .

 

شیر گازی اذران

شرکت اذران با مرغوب ترین مواد و با بهترین روش ها  محصولات خود را تولید می نماید و در عین حال با عالی ترین قیمت ها به بازار عرضه می کند از این رو رضایت خرید داران را همیشه به همراه دارد .

شیر گازی اذران درسایز 2/1 اینچ ، 4/3 اینچ ، 1 اینچ ، 4/1 1 اینچ ، 2/1 1 اینچ ، 2 اینچ به صورت ربع گرد و قفل شونده با متریال برنج طراحی و  تولید می گردند .

شرکت آذران در اصفهان فعالیت خود را شروع کرده است ، این مجموعه با راه اندازی سایت مرتب که به صورت همیشگی در حال بروز رسانی می باشد کار خرید داران را برای مطلع شدن از قیمت ها راحت کرده لست .

قیمت شیرآلات گازی اذران

شیر گازی اهارکو

به عنوان بزرگترین  و برترین  تولید کننده شیر گازی شناخته شده است که محصولات برنجی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار خرید داران محترم قرار می دهد .

شیر گازی اهارکو در برابر فشار باری تا 1000 و دما تا 400 درجه سامتی گراد مقاوم می باشند و در سایز های 1/2 اینچ ، 3/4 اینچ ، 1 اینچ ، 4 /1 1 اینچ ، 2/1 1 اینچ ،  2 اینچ به صورت قفلی و ربع گرد تولید می شوند .

برای مطلع شدن از قیمت های محصولات تولیدی شرکت اهارکو می توانید به سایت اهارکو مراجعه کنید و در صورت نیاز با شماره های درج شده تماس بگیرید .

خرید شیرگازی اهارکو

شیر گازی رفیع

محصولات رفیع از آلیاژ برنج  ساخته می شوند که علاوه بر بالا بودن کیفیت ، بسیار خوش قیمت هستند و در سه سایز مختلف 2/1 اینچ ، 4/3 اینچ ، 1 اینچ  تولید می شوند .

شیر گازی رفیع تمامأ برنجی می باشد که در برابر ضربه و دماهای مختلف مقاومت بسیاری دارد و می توانند فشار تا 1000 بار را تحمل نمایند .

شرکت رفیع به صورت حضوری و انلاین  شیر گازی را در اختیار خرید داران قرار می دهد که با مراجعه به سایت طراحی شده توسط این مجموعه می توانید جدید ترین قیمت های شیر آلات را مشاهده کنید .

شیر گازی رفیع

 

 

شیر گازی سیتکو

اگر به دنبال شیر آلات با کیفیت با نازل ترین قیمت هستید به شما شیر گازی سیتکو را پیشنهاد می کنیم ، کار شرکت سیتکو تولید شیر آلات با کیفیت برنجی می باشد .

این شرکت محصولات خود را با سایز های 2/1 اینچج ، 4/3 اینچ ، 1 اینچ ، 4 /1 1 اینچ ، 2/1 1 اینچ ، 2 اینچ ، 2/1 2 اینچ ، 3 اینچ ، 4 اینچ طراحی و تولید می نماید که می توانند فشار باری بالا را تحمل کنند و در دماهای مختلف دچار زنگ زدگی و فرسودگی نشوند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت سیتکو و همچنین لیست قیمت محصولات تولیدی می توانید به سایت این مجموعه مراجعه نمایید و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

خرید شیرگازی سیتکو

شیر گازی سوگاتی

شرکت سوگاتی در زمینه تولید شیر آلات تلاش نموده است تا با به کار گیری تجارب مختلف و استفاده از علم روز دنیا محصولاتش را به صورت کاملا به روز تولید نماید .

شیر گازی سوگاتی با سایز های مختلف 2/1 اینچ ، 4/3 اینچ ، 1 اینچ ، 4 /1 1 اینچ ، 2/1 1 اینچ ، 2 اینچ ، 2/1 2 اینچ ، 3 اینچ ، 4 اینچ به صورت ربع گرد و قفل شونده  در بازار موجود می باشند ، این محصول بسیار مقرون به صرفه می باشد به همین جهت از پر فروش ترین شیر آلات حال حاضر بازار ایران به حساب می آید .

برای اطلاع از آخرین قیمت های این محصول به سایت شرکت سوگاتی مراجعه بفرمایید و در صورت خواستن راهنمایی های  بیشتر با نمایندگی های مجموعه که همه روزه در حال خدمت رسانی به مشتری های عزیز هستند تماس حاصل بفرمایید .

شرگازی سوگاتی
شرگازی سوگاتی

شیر گازی بوگاتی

از برند های معتبر در بازار ایران می توان بوگاتی را معرفی نمود که با داشتن دستگاه های مدرن و پرسنل مجرب بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به بازار عرضه می کند .

سایزهای تولیدی شرکت بوگاتی 4/1 1 اینچ ، 1 اینچ ، 2/1 1 اینچ ، 2/2 1 اینچ ، 3 اینچ ، 4/3 اینچ ، 2 اینچ و 4 اینچ می باشد که از متریال برنج ساخته می شوند به همین دلیل دچار خرابی و پوسیدگی و فرسودگی نمی شوند و فشار تا 1000 و دما تا 400 درجه سانتی گراد را متحمل می شوند .

برای راحتی شما عزیزان شرکت بوگاتی محصولات خود را به صورت آنلاین نیز به فروش می رساند ، برا مطلع شدن از قیمت های این مجموعه می توانید به سایت بوگاتی مراجعه فرمایید .

شرگازی بوگاتی
شرگازی بوگاتی

امید وار هستیم که مطالب گفته شده برایتان مفید بوده باشد . از این که با ما تا اخر مقاله همراه بودید سپاسگذارم .

تاسیسات امینکو-بازار شیرآلات اتصالات-قیمت به روز

از نکاتی مهمی که به مشتریان در زمینه خرید هر نوع محصول کمک می کند اطلاع از قیمت و سایر مشخصات کالای مورد نظر است. در این صورت هر فرد می تواند به راحتی کالاهای مختلف و کالاهای مشابه از

برندهای متفاوت را به دقت با هم مقایسه کند و بهترین انتخاب را انجام دهد.

در شرایطی که مشخصات کالاهای در حال فروش کامل نباشد، ممکن است افراد در انتخاب محصول مناسب خود و خرید آن با مشکلاتی مواجه شوند و در نهایت محصولی که تهیه کرده اند به طور کامل انتظاراتشان

را برآورده نسازد.

در همین تاسیسات امینکو به منظور ایجاد شفافیت در زمینه ی قیمت ها، شرایط تخفیفات، ارائه ی اطلاعات کافی و احترام به خریدار گرامی اقدام به ایجاد استارت آپی جدید در عرصه شیرآلات خانگی و صنعتی

نموده و به این شکل فصلی نو در زمینه ی ارائه لیست قیمت، کمترین قیمت و نمایندگی فروش محصولاتی چون شیر گازی سارا، شیر گازی عالی، نوار تفلون آسیا، نوار تفلون دنا، شیرآلات کیزایران، شیر گازی

استارکو، شیرآلات رهانه، انواع شیرآلات سیتکو، شیر گازی سوگاتی، شیر گازی بوگاتی، شیرآلات سیم ایتالیا، شیرآلات کشویی سامین و شیرآلات رفیع آغاز کرده است.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.