اتصالات برزیلی

معرفی اتصالات برزیلی

اتصالات دنده ای زمانی که در شرایط محیطی قرارمی گیرند دچار خوردگی و زنگ زدگی می شوند وهمین موضوع باعث می شود که این اتصالات پس از مدت کوتاهی سوراخ شوند و سیستم لوله کشی را با خرابی روبرو کنند به همین دلیل از اتصالات برزیلی که دارای پوشش مقاوم در برابر آب و هوا مختلف می باشند استفاده می کنند.

موارد استفاده

در شبکه های آب رسانی، صنایع نفت و گاز، ساختمان سازی، آب و فاضلاب  و محیط بیرون  بیشترین کارایی را دارند اما توجه کنید که در اتصالات گازی نباید از این محصول استفاده کنید.

مشخصات انواع اتصالات برزیلی

زانویی

 برای تغییر جهت جریان به کار برده می شود که می تواند به صورت 90 درجه و 45 درجه تغییرات را ایجاد نمایند.

سه راهی

در دو نوع سه راهی مساوی و سه راهی تبدیلی تولید می شود که برای انشعاب گیری ازخطوط اصلی کارایی دارد.

چپقی

زمانی که اتصال از داخل دنده باشد به جای زانویی از چپقی استفاده می کنید ، این محصول  از یک سمت از داخل دنده ای می باشد و از سمت دیگر از بیرون به صورت دنده ای تولید می شود.

بوشن

لوله های گالوانیزه از بیرون به صورت دندگی هستند به همین دلیل نمی شود دو لوله را به هم وصل کرد پس برای  ادامه خط لوله کشی و اتصال دو لوله به یک دیگر از بوشن استفاده می کنند.

مغزی

برای اتصال دو شیر فلکه که از داخل دنده شده اند و هم چنین تغییر مادگی به نری زانو یا سه راهی، مغزی مورد استفاده قرار می گیرد و مشابه به بوشن است.

تبدیل

یک طرف آن از داخل و طرف دیگر از بیرون دنده می شود که برای تغییر سایز در خط لوله کارایی دارد.

اتصالات برزیلی 

 

روپیچ، توییچ

از اسمش مشخص است که از یک سمت به صورت مادگی و از سمت دیگر به صورت نری دنده می شود که برای ادامه خطوط لوله مورد استفاده قرار می گیرد.

مهره ماسوره

برای تنظیم کردن و باز و بسته کردن خطوط لوله از مهره ماسوره استفاده می کنند که در بین دو لوله قرار می گیرد.

درپوش

برای مسدود کردن مسیرلوله کارایی دارد.

تمای اتصالات از سایز 1/4 تا 6 اینچ با ابعاد استانداردی NPT و BTS تولید می شوند که تعداد رزوه ها و نوع آن ها را مشخص می کند.

برای خرید اتصالات توپی برزیل نمایندگی های این مجموعه در ایران فعال به ارائه خدمات هستند که میتوانید به آنها مراجعه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.