انواع نوارتفلون تهران

نوارتفلون تهران

شرکت تولیدی تهران از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و آخرین پدیده های علم استفاده کرده و با اصل مشتری مداری و رضایت مندی آنها بالاترین کیفیت از نوارتفلون را تولید نموده و به بازار عرضه کرده است.

کیفیت و کمیت انواع نوارتفلون تهران به گونه ای می باشد که می تواند به راحتی جوابگوی نیازهای فنی و اقتصادی کلیه مصرف کنندگان و بازار فروش باشد.

موارد استفاده از نوارتفلون تهران

  • انصالات آب
  • اتصالات گاز و بخار
  • اتصالات نفتی، اسیدی، بازها، حلالها و مواد خورنده

نوارتفلون تهران از مرغوبترین مواد اولیه بنام تترافلوئوراتیلن تولید می شود که خاصیت ضد چسبندگی دارد و همین ویژگی مواد سبب شده تا در ظروف نچسب نیز از آن استفاده کنند.

شاید پرهیز از صرفه جویی مواد اولیه در تولید نوارتفلون تهران باعث شده تا از کیفیت بالابرخورددار بوده و محبوبیت بسیاری در میان مصرف کنندگان بدست بیارورد.

این محصول به دلیل اینکه کار با آن به آسانی صورت می گیرد و ضایعاتی را هنگام استفاده ندارد می تواند از نظر هزینه بسیار به صرفه باشد و در رقابت با تولیدات داخلی و خارجی قرار بگیرد.

آنالیز نوارتفلون تهران و انواع آن

دارای ضخامت 75 میکرون بوده که عرض 12 میلیمتر را دارا می باشد و 10 متر طول دارد و در رنگهای سبز و زرد، صورتی و سفید  تولید می گردد که وزن آنها بین 3 تا 5 گرم می باشد.

هر کدام از رنگهای نوارنفلون تهران ویژگیهای خود را دارند که برای کاراییهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

نوارتفلون در کلیه اتصالات مایع و گاز کارایی دارد که در اتصالات سیال مانند آب با جلوگیری از نشتی باعث صرفه جویی در آب می شود و در اتصالات گازی علاوه بر محکم کاری از نشتی جلوگیری کرده و ایمنی را به وجود می آورد، همانطور که می دانیم وجود نشتی در سیستم لوله کشی گاز می تواند خطرات و خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

مزیتهای نوارتفلون تهرن

قابلیت کشسانی بالا، مقاوم در برابر اسیدها و بازها، مقاوم در برابر جذب آب و خوردگی، نرم و انعطاف پذیر، غیرقابل تکه تکه شدن، مقاوم در برابر فشار و دماهای بالا، مقاوم در برابر ساییدگی و پارگی.

بازرگانی ما دارای نمایندگی نوارتفلون تهران بوده که مشتاقانه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

همچنین جهت استعلام قیمت و خرید انواع محصولات به وبسایت رسمی این مجموعه به آدرس www.avalve.ir مراجعه کنید و در صورت راهنماییهای بیشتر با واحد فروش که شماره آنها در سایت درج شده است ارتباط برقرار کنید.

نوارتفلون تهران
انواع نوارتفلون تهران

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.