شیر رادیاتور ایران گرما قیمت شیر رادیاتور ایران گرما

شیر رادیاتور ایران گرما :

تجربه در هر زمینه ای یعنی گنجینه ای بزرگ از اطلاعات ، آن هم اطلاعاتی که جواب پس داده اند و مورد آزمون و خطا قرار گرفته اند .

حالا بیایید تصور کنیم تجربه با علم روز ترکیب شود ، بی شک همه معتقدند که کار خوب از آب در خواهد آمد .

شرکت ایران گرما ، در زمینه ی تولید شیر رادیاتور برنجی ، نزدیک به 40 سال سابقه  دارد . و در تمام این سال ها تلاش خود را به کار بسته تا با علم روز دنیا محصولاتش را به روز کند .

به همین منظور در تولید شیر رادیاتور های برنجی از دستگاه های مدرن و جدید دنیا استفاده می شود و نیروی کار خود را تلفیقی از افراد با تجربه و جوان های کار آزموده انتخاب کرده است .

شیر رادیاتور ایران گرما

شیر رادیاتور ایران گرما چیست ؟

همانطور که می دانیم رادیاتور یک سیستم گرمایشی است که ساختمان خاص خود را دارد .

یکی از قسمت های ساختمان رادیاتور ، شیر رادیاتور است وظیفه ی شیر رادیاتور قطع و وصل کردن آب رادیاتور است .

این شیر در قسمت ورودی رادیاتور نصب می شود .

به طور کلی شیر رادیاتور به سه مورد زیر تقسیم بندی می شود .

1 –شیر رادیاتور سوپاپ دار ایران گرما :

این شیر در قسمت ورودی رادیاتور نصب می شود و با میزان با ز و بسته کردن شیر می توانیم دمای محیط را تنظیم کنیم . به این شکل که ، هر چقدر آب بیشتری وارد رادیاتور شود دمای هوا بیشتر می شود و هر چقدر شیر بسته تر باشد آب کمتری وارد می شود و در نتیجه دمای محیط کاهش می یابد .

2 –شیر رادیاتور ترموستاتیک ایران گرما :

محل نصب و طریقه ی عملکرد این شیر همانند شیر سوپاپ دار است . اما یک ویژگی مهم و مثبتی دارد که آن را نسبت به نوع سوپاپ دار برتری می دهد .

در این نوع شیر ، هرگاه دمای محیط از میزان مورد نیاز بیشتر شود ، به طور خودکار ورودی آب بسته می شود و جریان آب قطع می گردد . این ویژگی همچنین موجب کاهش مصرف آب و انرژی هم می شود .

3 –شیر برگشت رادیاتور ایران گرما ( شیر زانویی ) :

این شیر ها در قسمت پایین رادیاتور نصب می شوند و مقدار آب خروجی از رادیاتور را تنظیم می کنند . هرچقدر میزان آب خروجی را روی کم تنظیم کنیم ، فشار آب در رایاتور بیشتر می شود و این موضوع کمک می کند آب به رادیاتورهایی که در نقاط دورتری نصب شده اند برسد و آن ها را هم گرم کند .

تا اینجا با شیر رادیاتور ایران گرما و کارکرد آن آشنا شدیم در آخر لازم است بگوییم ، شیر رادیاتور ایران گرما از برنج ساخته می شوند و بسیار مقاوم و بادوامند همچنین زنگ نمی زنند و دچار خردگی نمی شوند .

با تشکر از وقتی که برای مطالعه ی متن گذاشتید ، امیدواریم مطالب گفته شده مفید بوده باشد .

با آرزوی سلامتی .

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.