فلوتر 2 اینچ امید

کاربرد فلوتر 2 اینچ امید

برای کنترل سطح مایعاتی که رسانه ی برق هستند از وسیله ای استفاده می کنند که فلوتر نام دارد.

فلوتر دارای یک گوی که درون خود هوا دارد می باشد که در هنگام افزایش سطح مایع به سمت بالا رفته و زمانی که مایع یا سیال به بالاترین نقطه ی خود می رسد از ورود سیال به درون مخزن جلوگیری می کند، همچنین گاهی این وسیله را در پایین ترین نقطه ی مخزن نصب می کنند تا هنگامی که سطح مایع به حداقل رسید پمپ را خاموش کند، چرا که اگر پمپ خاموش نشود آسیب جدی به آن وارد می شود.

این وسیله مهم که در مخازن برای تشخیص قابلیت هدایت مایعات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد باید از یک برند معتبر که مطمئن باشیم بهترین کیفیت را دارا می باشد و عنلکردی عالی برای سالیان متمامدی از خود نشان می دهد انتخاب شود.

ما به شما یک برند معتبر و مطرح به نام امید معرفی می کنیم که برای اولین بار در ایران موفق به تولید شیرهای فلوتر تمام برنجی و شناور کولر شده است.

گروه تولید صنعتی امید با استفاده از ماشین آلات مدرن و دستگاه های پیشرفته و همچنین دانش فنی روز دنیا و با کمک پرسنلی متخصص و تحصیل کرده بهترین نوع فلوتر برنجی را در سایزهای 5/0 الی 2 اینچ تولید کرده است.

فلوتر 2 اینچ امید از آلیاژ برنج با روش فورجینگ تولید شده است، در این روش فلوتر تحت دستگاه های پرس فشاری معادل 400 تن قرار می گیرد، که در این نوع تولید فاصله مولکولی بین ذرات کم شده و مقاومت آن در برابر عوامل مختلف از جمله فشار بالا، افزایش می باید.

این محصول از گوی، واشر و… تشکیل شده است که به علت محکم بودن بدنه برنجی، پلاستیکی می تواند علاوه بر آب در برابر سایر سیال مانند: نفت، گازوئیل، بنزین، روغن و نفت و سایر مواد غیر خورنده  استقامت بالایی از خود نشلن دهد.

فلوتر 2 اینچ امید
فلوتر 2 اینچ امید

زمینه های کاربردی فلوتر 2 اینچ امید

  • جلوگیری از پر شدن بیش از حد و سر ریز شدن مخازن
  • پر کردن اتوماتیک مخازن و کنترل پمپها و حفاظت آنها در برابر کار کردن بدون آب
  • فاضلابهای صنعتی
  • مواد نفتی و مواد اسیدی و بازی و…

برای خرید فلوتر 2 اینچ امید می توانید به نمایندگیهای فعال و یا به فروشگاه های آنلاین امید مراجعه کنید و این محصول را با ضمانت خرید، تهیه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.