لیست قیمت شیرالات سیتکو فروش شیرالات گازی سیتکوشیرصافی سیتکو

شیر کلکتوری SITCO

این شیرها  در سیستم کلکتوری استفاده می شود سیستم کلکتوری روشی نوین برای لوله کشی آب گرم و سرد در داخل ساختمان می باشد. مزیت این روش در این است که آب بصورت یک نواخت و مساوی در همه بخش های ساختمان تقسیم می شود و در صورت نیاز به تعمیر قسمتی از لوله کشی نیاز به قطع کلیه قسمت ها نمی باشد و همچنین گرفتن انشعاب نیز راحت تر است.
کلکتور وسیله ای است میله ای و یا لوله ای شکل که در زیر آن تعدادی خروجی ایجاد شده است تا با اتصال شیرهای خصوص کلکتوری به این خروجی ها اب به مسیرهای مختلف ارسال شود.
شیرهای نوع اول شیرهای خروجی به کلکتور  یا شیر کلکتوری  سیتکو
به دو شکل در بازار موجود می باشد شیرهای مهره ماسوره ای و یا پرسی که در مسیر اتصال به لوله دو اورینگ و یک روکش پرسی دارند. این نوع شیرها در صورت تعویض والو باید به کلی والو تعویض شود به علت وجود پرس سر لوله امکان باز کردن لوله وجود ندارد و باز کردن آن بسیار دشوار است.
شیرهای نوع دوم والوها کوپلی می باشد.
این نوع شیرها در مسیر خود دو اورینگ دارند واشر موجود بر روی لوله فلزی اجازه رها شدن مهره را نخواهد داد.
شیرهای کلکتوری در اندازه ها 16 و 20 در بازار موجود می باشد و می توان لوله کشی آب سرد و گرم و یا لوله کشی گرمایش خانه را با این ابعاد و یا به صورت تلفیقی از این دو انتخاب کرد. لوله 16 به دلیل فشار بالاتر و ضخامت کمتر بیشتر و مرسوم تر مورد استفاده قرار می گیرد.

شیرالات برنجی سیتکو

قیمت محصولات برنجی سیتکو

شیر صافی سیتکو

شیر صافی سیتکو جهت جداسازی اجسام زاید سیال و جلوگیری از ورود به خطوط لوله و به طور کلی فیلتراسیون سیال موجود در لوله استفاده می شود. شیرآلات صافی سیتکو در خطوط لوله جهت غربال کردن سیالاتی مانند آب، گاز، بخار، روغن، هوای فشرده و فاضلاب و همچنین سیالات خورنده به عنوان صافی قرار می گیرند. جنس بدنه این شیرها چدن خاکستری- چدن داکتیل می باشد شیرهای صافی چدنی در فشارهای pn10, pn16, pn25 و pn40 نیز تولید می گردند.
استاندارد طراحی شیر صافی سیتکو با استاندارد طراحی DIN3352 می باشد. حداکثر دمای مورد استفاده از این شیرها 70 درجه سانتیگراد می باشد
جهت نصب شیر صافی سیتکو
قبل از راه اندازی سیستم را به طور کامل تمیز نمایید و متناسب با شرایط فشار و درجه حرارت نوع و سایز شیر انتخاب کنید.

شیر خودکار فنری سیتکو

یکی دیگر از انواع شیرآلات صنعتی سیتکو می باشد شیر خودکار فنری سیتکو با فشار سیال بر روی دریچه ای که فنر در پشت آن قرار دارد کار می کند  یکی از برترین ها و مزیت های شیر خودرکا فنری سیتکو نسبت به سایر شیرهای دیگر این می باشد که در اثر نیمه باز بودن از بین نمی رود و نابود نمی شود. قبل از نصب شیر خودکار فنری سیتکو در مسیر لوله حتما صافی قرار بدهید. این شیرها در تاسیسات آب و فاضلاب،آب آشامیدنی و .. به کار می رود. جنس بدنه این شیرها ساخته شده از برج با کیفیت می باشد. فنر آن از فولاد ضد زنگ می باشد و قطعات دیگر فلزی از جنس NBR می باشد
شیر خودکار فنری سیتکو تا دمای 60 درجه سانتیگراد را می تواند تحمل کند.

شیرخودکارفنری ۱/۲سیتکو

شیر خودکار دریچه ای سیتکو

یکی دیگر از انواع محصولات با کیفیت و استاندارد و از نوع صنعتی شرکت سیتکو می باشد. اجزای فلزی این شیر از جنس برنج با کیفیت بالا می باشد. واشر آن از مواد PTFE است. مقاوت فشاری شیر خودکار دریچه ای سیتکو 6 تا 16 بار می باشد و تا دمای 120 درجه سانتیگراد می توانند تحمل کنند.

شرکت سیتکو شیر خودکار دریچه ای خود را از سایز 1/2 اینچ تا 4 اینچ و به ترتیب در تعداد در کیسه 140 تا 4 تولید و روانه بازار می کند.

مزایای شیرخودکار دریچه ای سیتکو عبارت است از .

  • در هر شرایط حتی به صورت عمودی از شیرخودکار دریچه ای سیتکو می توان استفاده کرد.
  • با کمترین فشار نیز باز می شود.
  • نسبت به سایر شیرخودرکار دیگر از افت فشار کمتری برخوردار است.

فلوتربرنجی سیتکو

:Incoming search terms

  • شیر کلکتوری سیتکو
  • شیر صافی
  • شیر صافی سیتکو
  • شیرخودکار سیتکو
  • شیر خودکار فنری
  • شیردریچه ای سیتکو
  • شیر خودکار دریچه ای

 

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *