شیر رادیاتور تکسا

شیر رادیاتور تکسا

گروه صنعتی تکسا با بیش از سی سال تجربه در زمینه تولید انواع شیرآلات برنجی در استان تهران فعالیت می نماید و توانسته است تا به امروز تولیدات خود را با کیفیتی بالا به تمام نقاط کشور عرضه نماید و از مهمترین اهداف این مجموعه افزایش سطح رضایت مشتریان بوده و دسترسی به آن بدون ارتقاء  و استمرار کیفیت امکان پذیر نخواهد بود. فرایند این پیشرفت و تداوم آن سبب گشته است که در تکامل و بهینه سازی تولید هیچ گزینه ای از نظر دور نماند. تولیدات تکسا با هدف تامین محصولات با کیفیت و قیمتی مناسب و منطقی به دست فروشگاه می رسد و هدف این شرکت این است که نیاز مصرف کنندگان را برای همیشه تنها با یک بار خرید بر طرف نماید.

خرید شیر رادیاتور تکسا

برای گرم کردن منزل یا محل کار به وسیله گرمایشی نیاز می باشد و یکی از وسایل گرمایشی که امروزه استفاده زیادی از آن می گردد پکیج و موترخانه می باشد برای استفاده از این خدمات تاسیسات نیاز می باشد با این دستگاه ها تا حدودی آشنا باشیم.

به طور معمول سه نوع شیر برای رادیاتور وجود دارد که البته همواره برای نصب این شیرها تنها به دو عدد از این شیرهای رادیاتور شوفاژ نیاز می باشد.

شیرهای سوپاپ دار: شیرهای سوپاپ دار که یکی از محصولات گروه تولیدی تکسا می باشد که در بالای رادیاتور های شوفاژ نصب می گردد همانند سایر شیرها یا ولو ها می باشد که تنها به منظور تنظیم جریان ورودی آب به رادیاتور مورد استفاده قرار می گیرند و با کم کردن این شیرها ورودی آب به رادیاتور شوفاژ کمتر می شود و در نتیجه گرمای رادیاتور هم کمتر می گردد و به نوعی دمای خروجی رادیاتور ها را تنظیم می کنند. جنس بدنه این شیرها از آلیاژ برنج می باشد که به وسیله فلز نیکل آبکاری می شود. در هنگام استفاده از این شیر می توان به وسیله انواع نیپل فنری و یا نیپل گالوانیزه و دیگر اتصالاتی که نیاز می باشد آن را به سیستم لوله کشی گرمایشی ساختمان نصب کرد و از طرف دیگر نیز به بالای رادیاتور شوفاژ متصل نمود. در زمان نصب این اتصالات و شیر رادیاتور نیاز می باشد که به وسیله نوار چسب تفلون و یا انواع مواد آب بند به خوبی نکات آب بندی را رعایت نمود که در برابر موجبات نشتی آب رادیاتور در آینده گرفته شود و سیستم گرمایشی به خوبی هواگیری شود.

قیمت شیر رادیاتور تکسا

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *